2733
2734
عنوان

مامانم به بابام خیانت می‌کنه

4235 بازدید | 137 پست

مامانم به بابام خیانت می‌کنه و چند سالی هست به شدت مشکل دارن 

بابام نتونسته مدرکی ازش بگیره 

طلاق هم نمیگیره و توقع داره که تمام و کمال بابام خرجش کنه ولی اون هیچ کاری نکنه نه برای خود بابام نه خانوادش حتی بدش میاد با بابام رابطه ای داشته باشه یا تو خونه باشه که تحملش کنه .

من همه چی رو می‌دونم حالا بابام میخواد مارو ببره 

من می‌دونم که کار درست رفتنه اما رابطه ام اینجاست 

نمی‌دونم باید دقیقا چه غلطی کنم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

چند سالته عزیزم 

جدا بشن که بهتره این زندگی نیست رسماً یک باتلاق گندیده هست 

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د

بیچاره بابات یه مرد با خیانت داغون میشه فرو میریزه😞 عجب همت و پشتکاری داره مامانت که چن ساله بابات میدونه و ول کن داستان نیست😑خدا ب راه راست هدایتش کنه

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊

بابات گناه داره... تنهاش نذار به هیچ قیمتی

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
بیچاره بابات یه مرد با خیانت داغون میشه فرو میریزه😞 عجب همت و پشتکاری داره مامانت که چن ساله بابات ...

نمیشه قضاوت کرد. گاهی مردا کاری میکنن که زن بیچاره نا خودآگاه به این راه بد کشیده میشه. 

بدبختی وقتیه که متاهل باشی ولی از مجردیت بیشتر احساس تنهایی کنی. 

شما یقین داری که داره خیانت میکنه؟بچه ها تو زندگی خیلی تاثیر گذارن باید کمک کنی همه چی درست بشه  ...

از ریز جزئیات خبر دارم 

طرف اینقدر وقیحه که به مادرم فقط راضی نیست 

مارو هم کنارش میخواد متاسفانه ...