2737
2734
عنوان

کیا بچه هم شیر داشتن ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 610 بازدید | 78 پست
من عزیزم  خیلی سخته ولی از فاصله سنی زیاد راحت تره

ولی فکر میکنم فاصله باشه بهتره پس ..الان پسرم شیر میخوره از پوشکشم نگرفتم چند وقت دیگه هم باید یکی دیگه مراقبت کنم..دارم دیونه میشم

نه سخت نیست.با خودت نگو سخته سخته که واقعا سخت میشه.توکل به خدا کن و از خودش کمک بگیر.دوست من پسرش یکسال و یک ماه بود باردار شد..اولش یکم گریه کرد.بعد به خودش اومد و دید داره ناشکری میکنه..الانم دخترش تقریبا ۲ ماهشه و خیلی هم خوشحاله..اونم توی شهر غریب بود ولی شوهرش حواسش بهش بود و کمی بهش کمک میکرد وقتهایی که خونه بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شير ميدادي كه متوجه نشدي؟

آره اصلا متوجه نشدم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌جلوگیری هم داشتیم چون بچه دوم و داشتم و نمی‌خواستم دیگه بیارم 

ناشکری نکنم شکر خدا الان سه تا هستن دوتا شیری خیلی باهم دوستن خیلی 

2731
منم بچم  یک سال و نه ماهش بود دومی را باردار شدم . هنوز بدنیا نیومده ببینم چ مشکلاتی خواهم داشت ...

مثل من شدی..دارم از استرس میمیرم بخدا..خونواده هم ازم دورن...تو بچه تو کی از شیر گرفتی..از پوشک چی؟

پسرم ۸ماهش بود من ۲ماهه باردار بودم

پا‌گرفتی توی قلبم کم نزاشتی تو رفاقت ...من بمونم یا نمونم به خودت بستگی داره.نرو هر جمعیو بی من بگو عشقم نمیزاره😊امشب ازخود بیخودم شرمیکنم هرکی بیاد سمت تو، بده بمن دست تو ،همسفرقلب من بگو کی دوستم داره قدر تو😉
2740
دیگ نیازش به شیر برطرف شده ماشالا یه سالو نیم به بعد اشکال نداره بگیری ازش ولی مکمل خوب قطره تقویتی ...

اره ممنون که گفتی ختما همین کار میکنم..با این خیلی بد غذای و شیر هم خیلی میخوره موندم چطوری غز شیر بگیرمش

ولی فکر میکنم فاصله باشه بهتره پس ..الان پسرم شیر میخوره از پوشکشم نگرفتم چند وقت دیگه هم باید یکی د ...

عزیزم فاصله دختر اول با دومی 6 ساله ولی خیلی سخت بود بچه بزرگم افسردگی و اضطراب گریزی گرفت پدرم در اومد 

ولی این دوتا نه منم از پوشک و شیر نگرفته بودم 18 ماهش بود اول از شیر گرفتم یعنی 19 ماهگی دیگه شیر ندادم بعدش کم کم از پوشک گرفتم به زور نبود اصلا یک ماه طول کشید که خودش دستشوییش و بگه 

الان هم این دوتا نه حسودی کردن بلدن نسبت به هم نه افسردگی گرفت دخترم نه چیزی خیلی با هم دوست و هم بازین 

آره اصلا متوجه نشدم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌جلوگیری هم داشتیم چون بچه دوم و داشتم و نمی‌خواستم دیگه بیارم  ...

من بعد زايمان جدا از خونريزي تا نزديك يك لك بيني داشتم

بعدش خاستم شيرخشك بدم چون شيرم خوب نبود يهو شيرمو قط كردم و سر ٤٠روز(بعد زايمان)پريود شدم،،حالا نميدونم پريود بود يا بخاطر قطع كردن يهويي شير بود

اما باز بعد اون ديگه نشدم،،يعني چه اتفاقي افتاده🤐

🌱خدايا هزاران مرتبه شكرت براي وجود عزيزانم🌱
2706