2737
2739

سلام..پس فردا عمل بینی دارم ولی از بیهوشی میترسم از طرفی ام دماغم گوشتیه و واقعا نیاز ب عمل داره اعتماد بنفسمو گرفته اصلا تو صورتم مث دمپاییه.میشه از تجربه هاتون بگید..ممنون

خدایا ممنون ک منو لایق مادرشدن دونستی.هرچقدرم شکرت کنم بازم کمه..خدایا پسرمو به دستای مهربون خودت میسپارم عاقبت بخیرش کن.آمین ......آهای توای ک داری امضام رو میخونی اره باتوام میشه یه صلوات بفرستی برا چشمای منتظر کساییکه منتظر یه نی نی ان. الهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکر کن زایمان خیلی بدتره

🌌 ایرانم، به تعداد ستاره های کویر لوت تو دوستت داریم بچه های تو بچه های حضرت زهرا (س) هستن که یه روز ریشه ظلم و خشک میکنن 😇 🇮🇷 خواهرجونم اونی که مریضه و تربیت نشده حالیش نمیشه که پوششت انتخابته نه جرقه ای برای روشن شدن عوضی بازی ها و عقده هاش سر تو یا خونوادش 💔 احتیاط شرط عقله 😕 اهل دعوا و بحث بی فایده نیستم اگه جواب ندادم بدون برای اعصاب خودم و خودت احترام قائلم 😉 به آینده امیدوارم 🤞 زندگی مامانم
2728

انقدر راحته که حد نداره....اصلا هیچی نمیفهمی،سرم میزنن و راحت بیهوش میشی،اصلا نمیفهمی چی شد..... واقعا عالیه ،فقط شب از ۶ به بعد غذا نخور و از ۱۲ شب ب بعد اصلا اب نخور تا بیهوشی راحتی داشته باشی

اولش میترسی بعد خسته میشی که زودتر ببرنت قبلشم دستشویی برو بعدم هیچ ترسی نداره خوابت میبره و وقتی بیدار میشی تموم شده کلا بعد از عمل مهمه چسب زدنا و شستشو دماغ و ورم 

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.
فکر کن زایمان خیلی بدتره

زایمان اخه بیهوش  کامل نمیشه ادم..زایمانم کردم من فقط از بیهوشی میترسک

خدایا ممنون ک منو لایق مادرشدن دونستی.هرچقدرم شکرت کنم بازم کمه..خدایا پسرمو به دستای مهربون خودت میسپارم عاقبت بخیرش کن.آمین ......آهای توای ک داری امضام رو میخونی اره باتوام میشه یه صلوات بفرستی برا چشمای منتظر کساییکه منتظر یه نی نی ان. الهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم.
2738

اصلا نترس هیچ ترسی نداره به محض تزریق داروی بیهوشی دوتا نفس که میکشی به یه خواب عمیق فرو میری وقتی ام بهوش میای دیگه خبری از اون دمپایی نیست به زیبایی بعدش فکر کن 

من سه ساله عمل کردم همش میگم چرا زودتر اینکارو نکردم برخلاف اسمش جز سبک ترین و آسون ترین عمل هاست 

منم‌ همش میترسیدم ب هوش نیام کلا فکر و ذکرم همین بود اونجا همه بهم میخندیدن😂

یعنی تا این حد سادس...

من میترسم وقتی بهوش بیام ذهنم بره به گذشته و چرت و پرت بگم😐😐 اخه میگن وفتی بهوش میاد ادم اولش خیل ...

اصلا همچین چیزی نیست. وقتی بهوش میای از لحظه ای که صدات میزنن دیگه کاملا هوشیاری. فقط خوابت میاد وگرنه هوشیاریت کامله 

اصلا نترس هیچ ترسی نداره به محض تزریق داروی بیهوشی دوتا نفس که میکشی به یه خواب عمیق فرو میری وقتی ا ...

ممنون بخاطر دلداریت...چه غذا هایی درست کنم بغد عمل میشه یکم راهنماییم کنی

2706