2737
2739
عنوان

ترس از بیهوشی عمل بینی میشه بیاین دلداری بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 3088 بازدید | 69 پست

من خودم انقدرترسوبودم که حدنداره.تواتاق عمل ازم پرسیدن استرس که نداری؟گفتم چرا،هم استرس دارم وسط عمل به هوش بیام،هم استرس دارم که اصلابه هوش نیام😂گفتن هیچکدوم ایناامکان نداره.باورت میشه اصلانفهمیدم کی بیهوش شدم.فقط یه لحظه حس کردم صدام میکنن وباهمون به هوش اومدم.اصلانترس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم فک میکردم چرت و پرت بگم ولی هیچی نگفتم😂فقط همراهم هرچی میگف بهش میگفتم زهرمار😐بعدم گیر داده بو ...

دوستم همشش به دکتره میگفته چرا شو.رت منو سرت کردی هااا مگه  خودت روسری نداری 

روسرییی😬😂

دکتر مرد بوده کلاه سبزشو هی گفته شو.رت😂

۱۶

خوبه یکی میگفت ۴۰ تومن نترس اصلانمیفهمی کی بیهوش شدی من دستم شکسته بود دکترا دوتا بیهوشی زدن بهم چون خونم زیاد بود اثرنمیکرد ازاون ماسکاگزاشتن بیهوش شدم یادمه اوایل عمل سرمو خم کرده بودم به درون مچم نگامیکردم 

2742
سزارین بودی؟ اگه طبیعی بودی هزار بار آرزو میکردی بیهوش شی 😅 چیزی نیس بسم الله بگو آیت الکرسی نفس ع ...

نه طبیعی بودم..میگم هرچیه سخت تر از جرواجر شدنم ک نیست ولی من از خون درد اینا نمیترسم از بیهوشی میترسم ک ب هوش نیام

خدایا ممنون ک منو لایق مادرشدن دونستی.هرچقدرم شکرت کنم بازم کمه..خدایا پسرمو به دستای مهربون خودت میسپارم عاقبت بخیرش کن.آمین ......آهای توای ک داری امضام رو میخونی اره باتوام میشه یه صلوات بفرستی برا چشمای منتظر کساییکه منتظر یه نی نی ان. الهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم.
شما مگ دکترت کی بود؟ اخه همه از ترسش میگن🥴اخه شنیدم میگن اگ بمیریمم دیگ نمیریم عمل کنیم😂😂😂

نه والا بخدا بدون ذره ای اغراق گفتم اصلا و ابدا درد نداشتم فقط دوروز اول بخاطر تامپون داخل بینیم کلافه بودم 

دکترم امیر حسین محمدی مفرد بود تهران عمل کردم 

2738
خوبه یکی میگفت ۴۰ تومن نترس اصلانمیفهمی کی بیهوش شدی من دستم شکسته بود دکترا دوتا بیهوشی زدن بهم چون ...

اوف چه دلی داری

خدایا ممنون ک منو لایق مادرشدن دونستی.هرچقدرم شکرت کنم بازم کمه..خدایا پسرمو به دستای مهربون خودت میسپارم عاقبت بخیرش کن.آمین ......آهای توای ک داری امضام رو میخونی اره باتوام میشه یه صلوات بفرستی برا چشمای منتظر کساییکه منتظر یه نی نی ان. الهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم.
دوستم همشش به دکتره میگفته چرا شو.رت منو سرت کردی هااا مگه  خودت روسری نداری  روسرییی😬😂 ...

یاخدا..🤣🤣

وای اسی یاددخودم افتادم انقد میترسیدم چقد پشت اتاق عمل صلوات میفرستادم میگفتم خدایا خواهش میکنم خودمو با بینی جدید ببینم خلاصه که رفتم داخل یه سرم زدن نفهمیدم کی بیهوش شدم یهو چشمامو باز کردم تا بازکردم دیدم تو ریکاوریم خداروشکر چرت وپرتم نگفتم خیلی شیرین بود بخش رومخ بینی ورمشه

🌌
2706