2752
2734
عنوان

ترس از بیهوشی عمل بینی میشه بیاین دلداری بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 3190 بازدید | 69 پست
من خودم انقدرترسوبودم که حدنداره.تواتاق عمل ازم پرسیدن استرس که نداری؟گفتم چرا،هم استرس دارم وسط عمل ...

خداکنه منم اینطور باشم مرسی از دلداریت

خدایا ممنون ک منو لایق مادرشدن دونستی.هرچقدرم شکرت کنم بازم کمه..خدایا پسرمو به دستای مهربون خودت میسپارم عاقبت بخیرش کن.آمین ......آهای توای ک داری امضام رو میخونی اره باتوام میشه یه صلوات بفرستی برا چشمای منتظر کساییکه منتظر یه نی نی ان. الهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوف چه دلی داری

بی حس بودم بیهوش نمیشدم سرم وخم کرده بودم دکتر مچم وبریده بود داشت رگ هاموتکون میداد حس میکردم ازدکتر وسط عمل سوال میپرسیدم دکترخودش برگاش ریخته بود آخرش یه بیهوشی زدن توسرمم وماسک وگزاشتن بعدبرداشتن ماسک بازم بهوش اومدم تواتاق دیدم چطورمن واز تختی به تخت دیگه انداختن واین چیزا

وای اسی یاددخودم افتادم انقد میترسیدم چقد پشت اتاق عمل صلوات میفرستادم میگفتم خدایا خواهش میکنم خودم ...

چقد خوبه اینطور میگین ادم میگه الان پاشم برم بیهوش شم

خدایا ممنون ک منو لایق مادرشدن دونستی.هرچقدرم شکرت کنم بازم کمه..خدایا پسرمو به دستای مهربون خودت میسپارم عاقبت بخیرش کن.آمین ......آهای توای ک داری امضام رو میخونی اره باتوام میشه یه صلوات بفرستی برا چشمای منتظر کساییکه منتظر یه نی نی ان. الهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم.
2731
بی حس بودم بیهوش نمیشدم سرم وخم کرده بودم دکتر مچم وبریده بود داشت رگ هاموتکون میداد حس میکردم ازدکت ...

ترسیدم کلا با حرفات میخای دیگه دلداری نده

دروغه درد نداره  کلافگی داره

کلافگی از چی

منتظر بودم تو بگی

بحث نکنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید.من سهمیه حذف تاپیک درخواستی ندارم.
ترسیدم کلا با حرفات میخای دیگه دلداری نده

🤣🤣🤣برامن اینطوری بود معمولا خانوما به یه آمپول زود بیهوش میشن میری عمل برمیگردی میبینی دماغتوبستن و تو تازه داری ازخواب بیدارمیشی توعمل هیچی نمیفهمی بعدعمل درد نه یکم خارش داره پوست 

هیچکی بدترازمن نبودیه آمپول میخاستم. بزنم گریه ام میگرف منم میترسیدم بهوش نیام چون تیروییدداشتم اینقداسترس منوگرفنه بودکه کلاپاهام میلرزیدمیخاستم ازحال برم ولی همش استرس الکی دادم بخودم اصلانع درد داره ن استرس 

منم دوست دارند عمل کنم هیچ کس رضایت نمیده

منم رضایت نمیدادن ب زور رضایت گرفتم

بحث نکنید

نی نی یار کاربریم تعلیق شده چطوری میتونم برش گردونم؟

یکی بهم بی احترامی کرد و منم جوابشو دادم شماهم کاربریمو تعلیق کردین

کاربر قدیمی ام که اکثرا میشناسین😊ولی اون کاربریم به خاطر حرفای سیاسی ترکیده😑😑😑
2706