2733
2734
عنوان

ترس از بیهوشی عمل بینی میشه بیاین دلداری بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 3092 بازدید | 69 پست
هیچکی بدترازمن نبودیه آمپول میخاستم. بزنم گریه ام میگرف منم میترسیدم بهوش نیام چون تیروییدداشتم اینق ...

مرسی از دلداریت ...بعدعمل برا غذات چی کردی

خدایا ممنون ک منو لایق مادرشدن دونستی.هرچقدرم شکرت کنم بازم کمه..خدایا پسرمو به دستای مهربون خودت میسپارم عاقبت بخیرش کن.آمین ......آهای توای ک داری امضام رو میخونی اره باتوام میشه یه صلوات بفرستی برا چشمای منتظر کساییکه منتظر یه نی نی ان. الهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم.
نی نی یار کاربریم تعلیق شده چطوری میتونم برش گردونم؟ یکی بهم بی احترامی کرد و منم جوابشو دادم شماهم ...

عزیزم برگشت کاربری با من نیست لطفا با تماس با ما صحبت کنید ممنون

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بحث نکنید

وا بحث چی..یکی گف یکی خورد..نه خانی رفته نه اومده

خدایا ممنون ک منو لایق مادرشدن دونستی.هرچقدرم شکرت کنم بازم کمه..خدایا پسرمو به دستای مهربون خودت میسپارم عاقبت بخیرش کن.آمین ......آهای توای ک داری امضام رو میخونی اره باتوام میشه یه صلوات بفرستی برا چشمای منتظر کساییکه منتظر یه نی نی ان. الهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم.
2731
عزیزم برگشت کاربری با من نیست لطفا با تماس با ما صحبت کنید ممنون

ممنونم گلم

فرم پر کردم 

چند روزه منتظرم بازم تعلیقه

کاربر قدیمی ام که اکثرا میشناسین😊ولی اون کاربریم به خاطر حرفای سیاسی ترکیده😑😑😑
وا بحث چی..یکی گف یکی خورد..نه خانی رفته نه اومده

در اینطور مواقع باید نی نی یار صدا کنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
ممنونم گلم فرم پر کردم   چند روزه منتظرم بازم تعلیقه

رسیدگی میکنن سرشون شلوغه

2740