2733
2739
عنوان

ترس از بیهوشی عمل بینی میشه بیاین دلداری بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 3088 بازدید | 69 پست
یعنی تا این حد سادس...

انقدری ک فکرشم نمیکنی ی سوال ازت میپرسه تا جواب بدی بیهوش میشی 

وقتی ب هوش میای ک چن ساعت از عمل گذشته و تشنه ت شده ک بهت آب نمیدن بخوری

باز خوابت میبره تا چن ساعت بعد ک کامل نرمال میشی

چی بگم والا
چرا اینقدر بینی تو زیبایی تاثیر داره لامصب!!😐 چقدر شد برای تو هزینش؟

حدود۱۶ تومن

خدایا ممنون ک منو لایق مادرشدن دونستی.هرچقدرم شکرت کنم بازم کمه..خدایا پسرمو به دستای مهربون خودت میسپارم عاقبت بخیرش کن.آمین ......آهای توای ک داری امضام رو میخونی اره باتوام میشه یه صلوات بفرستی برا چشمای منتظر کساییکه منتظر یه نی نی ان. الهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عمل شیرینی بود 

خیییییلی 

به نظرم شیرینیش به اندازه شیرینی زایمانه 

البته دردشون قابل مقایسه نیست و عمل بینی هیچی رو حس نمیکنی و هیچ دردی نداری 

بیهوشی هم که راحت میخوابی من ۲۴ ساعت نخوابیده بودم 

چه کیفی داد بیهوش شدم 

کاربر قدیمی ام که اکثرا میشناسین😊ولی اون کاربریم به خاطر حرفای سیاسی ترکیده😑😑😑
2731
انقدری ک فکرشم نمیکنی ی سوال ازت میپرسه تا جواب بدی بیهوش میشی  وقتی ب هوش میای ک چن ساعت از ع ...

چقدر خوب...فقط میخام زود بیاد بره این عمله مردم انقد فک کردم

خدایا ممنون ک منو لایق مادرشدن دونستی.هرچقدرم شکرت کنم بازم کمه..خدایا پسرمو به دستای مهربون خودت میسپارم عاقبت بخیرش کن.آمین ......آهای توای ک داری امضام رو میخونی اره باتوام میشه یه صلوات بفرستی برا چشمای منتظر کساییکه منتظر یه نی نی ان. الهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم.
من میترسم وقتی بهوش بیام ذهنم بره به گذشته و چرت و پرت بگم😐😐 اخه میگن وفتی بهوش میاد ادم اولش خیل ...

منم فک میکردم چرت و پرت بگم ولی هیچی نگفتم😂فقط همراهم هرچی میگف بهش میگفتم زهرمار😐بعدم گیر داده بودم چرا حس بویایی چشایی دارم مگه نمیگفتن بعد عمل طعم و اینارو نمیفهمی پس من چرا میفهمم 

چی بگم والا
2740
زایمان اخه بیهوش  کامل نمیشه ادم..زایمانم کردم من فقط از بیهوشی میترسک

سزارین بودی؟ اگه طبیعی بودی هزار بار آرزو میکردی بیهوش شی 😅

چیزی نیس بسم الله بگو آیت الکرسی نفس عمیق تمام 

🌌 ایرانم، به تعداد ستاره های کویر لوت تو دوستت داریم بچه های تو بچه های حضرت زهرا (س) هستن که یه روز ریشه ظلم و خشک میکنن 😇 🇮🇷 خواهرجونم اونی که مریضه و تربیت نشده حالیش نمیشه که پوششت انتخابته نه جرقه ای برای روشن شدن عوضی بازی ها و عقده هاش سر تو یا خونوادش 💔 احتیاط شرط عقله 😕 اهل دعوا و بحث بی فایده نیستم اگه جواب ندادم بدون برای اعصاب خودم و خودت احترام قائلم 😉 به آینده امیدوارم 🤞 زندگی مامانم
چند هزینه کردی

۱۶

اصلا نترس هیچ ترسی نداره به محض تزریق داروی بیهوشی دوتا نفس که میکشی به یه خواب عمیق فرو میری وقتی ا ...

شما مگ دکترت کی بود؟

اخه همه از ترسش میگن🥴اخه شنیدم میگن اگ بمیریمم دیگ نمیریم عمل کنیم😂😂😂

ولی من قلب های مچاله شده ی زیادی رو دیدم که خدا نجاتشون داد(:
2706