2733
2734

یانه بایدباهاش سردکمعمولی رفتارکنی تا نامزدی؟من اصلا نمیدونم کسایی که میدونن بگن برای خواهرم میپرسم اون ازمن نادان تره توی این مسائل 🤨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اصلا و ابدا احساسات نباید درگیر بشه تا منطقی و عاقلانه طرف رو بشناسی بعد از ۴، ۵ ماه از احساسات حرف بزنن ایرادی نداره و تا ۶، ۷ ماه هم نامزد کنن

من اینجوری همسرمو انتخاب کردم و واقعا از کاری که انجام دادیم راضی هستیم

دوستانه  حد تعادل  نه اونقدر پیش بره و نه اونقدر غریبه باشه

ممنون عزیزم خواستگارخواهرم معلمه وپسرخیلی خوبیه وقراره فردا بیان خواستگاری چی بپوشه خوبه؟چطوررفتارکنه ؟

رسمی باشه عزیزم و فلان نگید دلبسته نشید راجب سوالات مهم بپرسید چیزای مسخره مثل هدفت از ازدواج رو‌نپرسین 

رویکردشو راجب مسائل مختلف بپرسی 

هی به پیامک بازی باهاش عادت نکنی 

ای سلام صبح بخیر و شب بخیر نباشه 

با عقل سلیم تصمیم بگیر 

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
لطفااینم بگید معمولا مردای معلم از چه دخترایی خوشسون میادواینا

ربطی به شغل نداره، ربط به شخصیت طرف داره، از خود پسر علایقشو بپرسه

خانواده خیلی مهمه حواستون باشه

این پسر توسط پدر و مادرش بزرگ شده خیلی از خلقیات اونارو داره

وابستگی به خانواده هم زیاد نباشه که اذیت کننده ست

من خودم تجربه ای ندارم اما تا جایی که می‌دونم 

خواستگاری که عاشقانه نداره 

محترمانه سوال می‌پرسید به توافق رسیدید دوران آشنایی شروع میکنید 

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د
ممنون عزیزم خواستگارخواهرم معلمه وپسرخیلی خوبیه وقراره فردا بیان خواستگاری چی بپوشه خوبه؟چطوررفتارکن ...

مبارک باشه عزیزم

کت و شلوار 

و یا شومیز و شلوار 

سوالاتش را از قبل یه دور بنویسه که یادش باشه اما حفظ کنه که نخواد لیست در بیاره

خیلی خشک و رسمی برخورد نکنه، با لطافت و دوستانه

اما تو دلش عاقلانه تصمیم بگیره چون اگر عاشق بشه همون اول جلوی دیدشو میگیره و بدی های طرف رو نمیتونه ببینه

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
ممنون عزیزم خواستگارخواهرم معلمه وپسرخیلی خوبیه وقراره فردا بیان خواستگاری چی بپوشه خوبه؟چطوررفتارکن ...

به معلمی ربطی نداره  به عقاید شخصی اون طرف مربوطه   منظورم اینه شاید یکی معلمه و تفکرات بسته ای داره  و یکی دیگه هم معلمه  ولی فکر بازی داره   باید حد وسط رو رعایت کنید 

2706