2752
2734
عنوان

میخوام برم در خونش بهش فوش بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1318 بازدید | 81 پست

آخی عزیزم. چه رسم غلطیه این آشتی کنان. 😔مگه زوریه آخه..

وقتی کتاب هست چرا همه چیز رو خودمون تجربه کنیم.‌ دومین اعتقاد: فداکاری نکنیم..ثمره فداکاری انتظارات بیش از حد از طرف مقابل میشه. 🧚‍♀️🧚‍♂️🧚🌷
مگه‌جاریت چکار کرده که اینقدر ازش متنفری؟؟

از وقتی عروسی کردیم ما باهام دشمن بوده مستقیم و غیر مستقیم حالمو گرفته ،اخریشم بین منو سوهرم دعوا انداخت ،به مامان بابام بی احترامی کرد ،مشکلمون سوتفاهم نبود عقده و حسد بود که نمیدونست چجوری خالی کنه

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با کتک بردنت؟ چطوری یه ادم بالغو با زور میبرن جایی؟؟ دعواتون واسه چی بود؟  ببین نرو دعوا ،بجاش با پنبه سر ببر. بری دعوا شوهرت باهات بد میشه پشتتم کلی حرف میزنن چند روز دیگه هم که بچت دنیا اومد وبزرگ شد این قهر شما رو اونم اثر میذاره ودودش تو چشم اونم میره. هم دوستت رو واسه خودت نگه دار هم دشمنت. اگه نمیخوایی رفتو امد کنی خوب نرو خونش، حتی اگه اونم اومد تو نرو. بذاد انقدر بیاد وتو نری تا جونش بالا بیاد. یه جایی میرسه که دیگه خودش خجالت میکشه و نمیاد خونت

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم

مگه خوشگلا فوش میدن ؟

مگه خوشگلا چشمشون به دره که کی میاد دیدنشون ؟

حیف صورت قشنگت نیست گریه میکنی ؟

بزرگ شو قوی شو

اگه ضعیف باشی دیگران به بچت اسیب میزنن

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2731
نمیخوام بیاد خونمون و رفت و امد شروع بشه دوباره

الان فعلا آروم باش مهم بچه ست بزار دنیا بیاد بعد برو فحش فحش کاری. میری اونجا فشارت می‌ره رو هزار برای بچه خوب نیست. الآنم برو آب بخور بخواب. الان مهم آرامش بچه ست که تو شکمته. بزار دنیا بیاد بعد برو دم‌ خونش. 

مگه خوشگلا فوش میدن ؟ مگه خوشگلا چشمشون به دره که کی میاد دیدنشون ؟ حیف صورت قشنگت نیست گریه میکنی ...

😔داشتم زندگیمو میکردم دور بودم ازش اومدن اشتیمون دادن دوباره همون داستانا شروع شد برام

1
5
10
15
20
25
30
35
40

فش دادنت اشتباه هست هر وقت دیدیش باهاش سرو باش ناخودآگاه رابطه تون قطع میشه 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
مقصر کدوم بودین؟

اون بود بدون اینکه من چیزی بدونم زنگ زده بود شوهرم و دعوا انداخته بود بینمون،بعدشم به خانوادم جلوی در بی احترامی کردده بود ،قبل اینام هر بارم منو میدید تیکه و تحقیر 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوساعت اصرار که بخاطر ما که بزرگتریم بیا تو بزرگ میشی اگه بیای از خونمون نمیرفتن تا منم ببرن با خودش ...

رفتی ول کن دیگه 

با اینکارت فقط شأن و شخصیت خودتو میاری پایین و ب بقیه اثابت می‌کنی آدم بده تو هستی 

اصلا لزومی ندارد جاریت هرکسی که هست با هر شخصیتی برای خودت گنده اش کنی 

بزرگ سو مثل بچه ها رفتار نکن مثلا قراره مادر بشیااااا

تو ب زندگی خودت ادامه بده نه قهر باش با طرف ن آشتی فاصله بگیر اهمیت نده در حد سلام علیک باش

خدایی یه چیزایی می‌نویسید آدم. خندش میگیره 

خدایا تو بنده ی خوب زیاد داری اما من خدایی جز تو ندارم...مراقبمون باش.
😔داشتم زندگیمو میکردم دور بودم ازش اومدن اشتیمون دادن دوباره همون داستانا شروع شد برام

راهش نده. اگه اومد روک بگو مگه من کوچکتر نیستم باید زودتر بیام که شما جاشو بیایی؟ چرا من نمیام ولی شما منو ول نمیکنی؟  بگو خوشم ازت نمیاد اونروزم به اصرار اومدم اشتی خودمم نمیخوام کسی ازم کینه داشته باشم ولی نمیخوامم رفتو امد کنیم ، زوره؟ نمیخوام بیایی.الانم برو خونتون

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم

ببین عزیزم ،الان برگ برنده دست توئه ،دقیق حواست جمع باشه با کوچکترین اتفاقی دوباره رابطه ات رو قطع کن ،و اینبار تمام حق ها سمت توئه ،اتفاقا با برگت خوب بازی کن ،اگر اینبار هم کاری کرد که صد درصد می کنه ،تو دقیقا جرش بده 

روتین زندگیم برام مقدسه .پاش وایمیستم
2706