2737
2734
عنوان

خانواده شوهر

698 بازدید | 85 پست

یعنی هیچ خیری نمیشه دید ازشون 

مامان من برای داماد دلسوز تر از مادر خودشه 

از هیچی شانس ندارم 

خدایاااااا

نمیدونم چرا بی دلیل تعلیق شدم دیشب فقط توی تاپیک های التماس دعا برای همه آرزوی خوب کردم 😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم مث خودتم

از بعد از ظهر حالم خراب کردن 

به جز طلبکاری و امر و نهی هیچی بلد نیستن 

نمیدونم چرا بی دلیل تعلیق شدم دیشب فقط توی تاپیک های التماس دعا برای همه آرزوی خوب کردم 😐
کی ازخاندان شوهرخیردیده ک تومیخوای ببینی ول کن باباشوهرتوبچسب

اخه بچسبیم به شوهر

وقتی میگیم خانوادتون اینقدر مضخرفه فقط میخوان کاراشون لاپوشونی کنن و زیر بار نمیرن 

این حرص در بیار تره 

2738

من دیگه توبه کردم خوبی کنم چون انقد خوبی کردم اما تو جواب بدی دیدم 6 سال کوچکترین بی احترامی نکردم هر کمکی از دستم بر اومد کردم هیچ زنی به شوهرش این کاراییو که من کردمو نمیکنه اما هیچ کدومو ندیدن تا تقی به توقی میخوره بدیشونو میکنن دیگه تصمیم گرفتم حالت عادی باشم 

کلا خیلی جدی نگیر خانواده شوهر و مخصوصا خواهرشوهر مادرشوهر😫

هعیییی از خواهر شوهر هیچ خیری ندیدم 

مادرشوهر هم فقط اولدورم بولدورم 

انظار ک نداشته باشی راحت تر باهاشکنار میای

ما عقدیم 

چطور انتظار نداشته باشم 

انگار از کنار خیابون منو پیدا کردن 

اخه بچسبیم به شوهر وقتی میگیم خانوادتون اینقدر مضخرفه فقط میخوان کاراشون لاپوشونی کنن و زیر بار نمی ...

ول کن خواهرباحرص خوردن چیزی نمیشه ببین من میرم خونشون چایی ب زورمیزارن جلوم ازاین بدترهس؟یامثلاخواهرشوهرم میادمیگ بچه هاروبیارنمیگه توهم بیامنم تصمیم دارم تاخودش بااحترام دعوت نکرده نرم

ای جان تاپیک تف و لعنت ب خانواده شوهر  خلاصه بگم تف ب شرف مادر شوهر دورو من..بمیره انشالله در ...

هعیییی ایکاش با یه پسر بی کس و کار ازدواج میکردم 

2706