2737
2734
عنوان

اگه منم‌خیانت میکردم شوهرم میبخشید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 754 بازدید | 50 پست
به خاطر خیانت که چرا بخشیدمش کاش نمی بخشیدمشو سفت وایمیستادم. الان دارم تو آتیشش میسوزم با یاد آوریش

واقعا بخشش  درد اورده و فراموش نمیشه من میدونم برگردم نمبتونم زندگی گنم ترجیح دادم هرسختی تحمل کنم و دیک بهش فکرنکنم 

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

فقط مردا نه. ما زنها هم بهم خیانت میکنیم. اگه مرد مشکل دار باشه زنا نباید پا بدن و وارد زندگی همجنسش ...

ای خواهر

اون دختر کثیفی ک با شوهرم بود ازاول میدونست متاهله همش ب دروغ میکف من بهس پیام میدم من اصلت اوایل نمیوونستم کیه شمار نداشتم ازش شوهرکصافزتم میومد من کتک میزد بی هیچ مدرک حرف اون باورمیکرد

روزی ک پیداش گردم باهاش حرف زدم قسم میخورد ک نمیدونستم زن دارع فهمیدم ولش کردم فلان بسان اما دوماه ب طاهر بهم زدن و باز شروع گردن هیچوقت یادم نمیر روز سالکرد اروواجون بود زنگ زدم شوهرم چیری بخره

فقط مردا نه. ما زنها هم بهم خیانت میکنیم. اگه مرد مشکل دار باشه زنا نباید پا بدن و وارد زندگی همجنسش ...

تلفن برداشت دیدم صدا دختز میاد باخنده میگف برو بابا توزن دادی بچه داری شوهرم گف داشت باشم تورودوست دارم من گریه م گرفت گریه میکردم باصدا بلند بادوستش میخندیدن و اون مرد بی شرف گذاشت تموم اون چیزا بشنوم اومد خونه  و گریه کرد ک دوسش دارم گفتم هری ب سلامت تودوهفته حداشدیم 

اون ب من بچع هام رحم نکرد اون زن کثبف میوونست بچه م هنوز یک سالش نشده بچه م تازه همون روزراه افتاد شوهرم دیگه ندید بدو بدو کردنای پسرمو 

رفت پی هرزگیش 

بعد طلاقم تامیومدیم خونمون شوهرسابقم میومد میگف برگرد دختر ول میکنم دختر هروز راجب من یچیز میگف این ادم کثیف ب من حرف میزد من نمیبخشم خدا هم نمیبخشه واگذارشون گردم ب خدا فقط

2731