2752
2734
عنوان

تیزهوشان

198 بازدید | 18 پست

بچه ها مامان بابام بزور میخوان برم تیزهوشان ولی من اصلا دلم نمیخواد برم بد به نظرتون زودتر میتونن ثبت نامم کنن بر من نفهمم ی دفه ای بگن ؟  خیلی ناراحتم ممنون میشم نظراتتونو بدونم 🥺♥️

ششم به هفتم؟

نهم به دهم؟

هی خدا دلم گرفته گله دارم...                                                                            عین کفتر غریبی که جا نداره.....                      شا پرشو شکستن و هی بی قراره.....                                                              حسی به پرواز نداره؛دلشوره داره....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
الان هشتمم نمیدونم واسه کی میخوان ثبت نام کنن ولی امروز شنیدم یواشکی داشتن راجبش حرف میزدن 

اها

نهم آزمون میدی دهم میری تیزهوشان

اگه هوشت خوبه ک عالی

ولی اگه واقعا خودت دوس نداری خیلی بد میشه برات💙

باهاشون حرف بزن...

هی خدا دلم گرفته گله دارم...                                                                            عین کفتر غریبی که جا نداره.....                      شا پرشو شکستن و هی بی قراره.....                                                              حسی به پرواز نداره؛دلشوره داره....
اوم پس نمیتونن زودتر کاری کنن ؟ 

آها

میتونی ازمونش رو نخونی و...

بعد رد میشی و نمیفرستند

اها نهم آزمون میدی دهم میری تیزهوشان اگه هوشت خوبه ک عالی ولی اگه واقعا خودت دوس نداری خیلی بد می ...

پس یعنی نهم مدرسه ای که الان هستم میمونم دیگه؟  نمیشه که ی دفه پرید تیزهوشان؟ اول نهم امتحان میدم بعد نه؟ راستش من خودم اصلا دلم نمیخواد به نظرم وقت تلف کردنه همه زندگیتو بزاری واسه درس نمیدونم چی به مامان بابام بگم چون نمیدونن که حرفاشونو شنیدم

پس یعنی نهم مدرسه ای که الان هستم میمونم دیگه؟  نمیشه که ی دفه پرید تیزهوشان؟ اول نهم امتحان می ...

اره

نمونه دولتی و معمولی ب نظرم بهتره

2706