2752
2734
عنوان

نامزدم منو نمیخواد😔میخواد مجبورم کنه ب جدایی

| مشاهده متن کامل بحث + 110125 بازدید | 882 پست
بشدت ازم دوری میکنه چون وسواس داره  و خوب گاهی دست و پام زخم وخونی میشه  حتی گوشی خودشو ...

دکتر نمیری واسه اگزما ؟

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
فقط انصرافت از دانشگاه 😑  الانم انگار خیلی برات مهم نیست که برگردی

کسی نمونده ک نفهمیده باشه و سرزنشم نکرده باشه 

تازمانی ک مشکل نداشتیم باخودم میگفتم ادم برای بدست اوردن ی نعمتی باید بهایی بپردازه 

عیب نداره منم از عشق تخصیلم گذشتم 

واقعا کنار اومده بودم 

از وقتی باهام بدرفتاری میکنه وقهر وتنهام و...پشیمون شدم😓😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخاطر همین ایشون تونست منو قانع کنه  گفت رشته مردونه و پر ارتباطی هست

این شوهر ب دردت نمیخوره پیامهای شوهرت رو خوندم زندگیه سختی پیش رو داری...‌‌

کاربری،سال۱۳۸۹ هستم ک رمزشو گم کرده 😒
2731
کسی نمونده ک نفهمیده باشه و سرزنشم نکرده باشه  تازمانی ک مشکل نداشتیم باخودم میگفتم ادم برای ب ...

پس برو پیگیر باش ادامه بده

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭

عزیزم یه چیزی رو از الان بدون 

این آدم قرار نیست هیچ وقت درست بشه 

چیزی که الان میبینی پنجاه درصد چیزی که قراره باهاش زندگی کنی و ببینی هم نیست 

سنی نداری 

اگه الان جدا بشی هم دوباره میتونی دانشگاه بری هم کار کنی هم ازدواج خوبی داشته باشی 

واقعا میخوای اینارو بخاطر یه آدمی که مشکل داره از دست بدی؟

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
همون موقع که گفت نباید درستو ادامه بدی باید کات میکردی ...یه جوون امروزی با درک و شعور همه جوره حامی ...

خوب اخه ی صحبت هایی داشتیم ک واقعا تونست منو قانع کنه 

اصلا ناراضی نبودم از انصرافم 

بشدت ازم دوری میکنه چون وسواس داره  و خوب گاهی دست و پام زخم وخونی میشه  حتی گوشی خودشو ...

عزيزم وسواس ببماريه و بعضا درمان دارويي داره ، چطوري خود به خود درست ميشه ؟ هر رفتاري ميبيني بدون بعد از زير يه سقف رفتن صد برابر بدتره ، قرار نيس چيزي درست شه 

لطفا درخواست دوستي ندين ، با احترام اهل چت نيستم🌹

من در مورد شما نمی‌گم اسی ولی دقت کردین اکثریت آقایون بعد از اولین رابطه با طرف سرد میشن بعضیا جمع و جور میکنن خودشون رو بعضیا نه اونایی که دوست هستن که بعد اولین رابطه سریع کات میکنن اونایی که نامزد و عقدن سرد میشن بیخیال میشن مثل کوه آتشفشانی که خاموش شده نمیدونم چی تو فکرشون میگذره

خوب اخه ی صحبت هایی داشتیم ک واقعا تونست منو قانع کنه  اصلا ناراضی نبودم از انصرافم

آخه شما دختر ۱۹ ساله چه تجربه ای داری که تشخیص بدی بد و خوب چیه ....چرا با یه بزرگتر با یه مشاور مشورت نکردی چرا سر خود تصمیم گرفتی ...پسره ۹ سال ازت بزرگتره ۹ سال تجربه بیشتر از تو داره خوب بلد بوده خامت کنه و تو رو محو خودش کنه ...یه جورایی هیبنوتیزمت کرده 

من در مورد شما نمی‌گم اسی ولی دقت کردین اکثریت آقایون بعد از اولین رابطه با طرف سرد میشن بعضیا جمع و ...

اوایل بداخلاقی هاش همین و گفتم 

گفتم پس تمام اون محبت ها و ابراز علاقه و....فقط برای همون موضوع بود 

حالا ک بقولی کار از کار گذشته و ریلکس و راحت شدی 

پشیمونی؟ 

دعواشد و گفت بزرگترین اشتباهت همینه 

فکردی من بخاطر اون موضوع ازدواج کردم؟؟ 

نمیتونستم مثل هزارن نفر دیگ طور دیگ نیازم رو شرعی برطرف کنم 

منت میذاری سرم؟

مجدد قهر کرد و رفت

آخه شما دختر ۱۹ ساله چه تجربه ای داری که تشخیص بدی بد و خوب چیه ....چرا با یه بزرگتر با یه مشاور مشو ...

😓😔😔 بزرگترهای من بشدت بیشتر از من مشتاق ایشون بودن 

ایشون خیلی خوشنام و اصیل و معروف بودن

خیلی فشارم میزنه بالا  مثلا رفتیم تفریح میگفتیم و میخندیدیم  شب بود  بعد یهو گفت ب ...

ببین اسی بعضی آدما اینطورین دیگه کاری به خوب یا بد بودن رفتار ندارم ...اما خب این آقا حساسه....به نظرم با این چیزی که گفتی سوءتفاهم هم بین شما و ایشون زیاده ...بشینید با هم صحبت کنید سنگاتونو وا بکنید حرف یه عمر زندگیه..از دغدغه هاتون بگید ...دیگه کاری که نباید می‌شده شده پس سعی کن با مشاوره رفتن و ارتباط با آدم‌های آگاه این رابطه رو بهتر کنید ...پدر ومادرش حرفی ندارن در این باره؟؟

ن ببین ایشون خودش رو شهید زنده معرفی کرد متوجه منظورم میشی  من وخانواده ام ارزوی همچین پسری دا ...

شهید زنده چیه؟

میشه برای بازگشت محبت شوهرم به من وآرامش و خوشبختی به زندگیم یه صلوات یا امن یجیب مهمونم کنین؟🥺🥲سوال ورزشی داشتین بپرسین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم🥰
2706