2752
2734
عنوان

اگه منم‌خیانت میکردم شوهرم میبخشید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 758 بازدید | 50 پست
خواهشا برنگرد‌ حتی بخاطر بچه هات الان شاید یکم سختی بکشن اما اگ برگردی هرروز دعوا بچه هام‌صدمه میبین ...

درسته بخدا تازه دادیم رنگ ارامش میبینیم اوایل خودم با خانوادم نمیساختم درصورتی ک پدرمادرم ازگل کمتر ب من بچه هام نمیگن من عصبی بودم تحمل نداشتم 

الان به همه جی عادت کردم اروم شدم هرجی اونجا کتک میخوردم تحقیر اینجا پدرمادرم خانوادم دورم میگردن مواظب بچه هامن چرا خودم بچه هام بندازم تو دردسر

بگم مال و منال داشت چی داشت قصرش ول گردین اومدیم ی خونه  ک اونم خداشکر نام دخترمه موند دیگه بزرگ شد میفروشیم 

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خونه و درآمد داری

ن هیچی ندارم ی کار کم درامد تو خونه دارم انجام میدم پدرم کمکم میکنه و خونه پدرم هستم 

خونه پدردخترم زد ب نامش ولی اون اونجا زندگی میکنه دادم بهش و اومدم بابجه هام  

2731
ن هیچی ندارم ی کار کم درامد تو خونه دارم انجام میدم پدرم کمکم میکنه و خونه پدرم هستم  خونه پدر ...

بنظر من خونه رو ازش بگیری خودت و بچه ت توش زندگی کنی ومستقل بشی خیلی راحتره

مرده چیه که خیانتکارش چی تحفه ای میخواد باشه توبه گرگ مرگ است ولی باز خود دانی هرچند شمام اشتباه کرد ...

خیرسرم از ۱۵ سالگی عاشق هم بودیم ۱۸ سالگی عقد و ۲۰ عروسی کردیم دخترم ۲۱ دنیا اوردم ۱۶ سال زنش بودم ازاول خیانت میکرد اما  ن دراین حد دیگه تموم حرمتا شکست 

شوهر من ک میگه واسه صیغه و ازدواج اجازه زن اول اصلا مهم نیس.............

متنفررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررم

متنفررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر    

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
😥😥

چقد بدبختم

خودش هر کاری دوست داره انجام میده من همون کارو بخوام انجام بدم میگه حق نداری نمیتونی خودتو با من یکی نکن  

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
یا لااقل خونه رو ازش بگیر بده اجاره تا یه درآمد داشته باشی

اول داشت میرف گورش گم کنه دخترم میگف تموم دسیله هاش جمع کرده بوده ک بره گفت بود خونه گرفتع 

نمیدونم چی شد دختره دقیقه ۹۰ قالش گذاشته فکنم .حالا افتاده دنبال من بچه هام 

بره گمشه بابا بی همه چیز 

عیب نداره چی کنم اول اخرمال دخترم خونه ۵ سال دیگ۶ میفروشبم

چقد بدبختم خودش هر کاری دوست داره انجام میده من همون کارو بخوام انجام بدم میگه حق نداری نمیتونی خود ...

دورازجونت 

میفهمت 😥😥❤❤

دورازجونت  میفهمت 😥😥❤❤

خستم دیگ واقعا چرا ما زنا زود بچه دار میشیم 

اگ برگردم عقب حداقل تا 6 سال نمیرم تو اقدام با این اخلاقای گندشون

خیلی درد بزرگیه خیلی زخمی ک هیچوقت درمون نمیشه  خدا نگذره ازشون مردا کثیف  فدات بشم چرا ...

به خاطر خیانت که چرا بخشیدمش کاش نمی بخشیدمشو سفت وایمیستادم. الان دارم تو آتیشش میسوزم با یاد آوریش

خستم دیگ واقعا چرا ما زنا زود بچه دار میشیم  اگ برگردم عقب حداقل تا 6 سال نمیرم تو اقدام با ای ...

خدا خودش گمک کنه واقعا بریدیم همه ازدست این روزگار و مردا نامرد

2706