2737
2739

چه راحت میگه فکن دوسال من مرده بودم نبودم 

گفنم پس اون کارا حرفا کتک ها طلاق چی 

فراموش کن ! چه راحت 

این مردا چی فکرکردن ؟ که هرکارکنن مهم نیست 

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤

نه‌تو‌ایران‌و اسلام خیانت حق مرداس

مردا میتونن ۴ تا زن بگیرن‌زنا نه

پس‌خیانت حق قانونی مرداس با یه صیغه هم میشه شرعیش کرد

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چرا راحت اینطوری نگه وقتی یه ساده لوح ای مثل تورو پیدا کرده و میتونه با زبون بازی خیانت خودش رو لاپوشی کنه!

گرفتن یا نگرفتن حقت دست خودته ک شما انتخاب کردی حقت رو نگیری از کسی ک بهت خیانت کرده!

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  
چی شده  قطعا نمی بخشید

تاپیک ها م هست من جداشدم و اصرارداره برگردم منم دیگ نمیخام برگردم همش میگ مگه چی گردم فراموش کن اون روزا رو گفنم منم میگردم میبخشیدی گف نه ! 

2740
چرا راحت اینطوری نگه وقتی یه ساده لوح ای مثل تورو پیدا کرده و میتونه با زبون بازی خیانت خودش رو لاپو ...

حقم بچه هام بود ک گرفنم و فرستادم بره پی هرزگبش 

نه‌تو‌ایران‌و اسلام خیانت حق مرداس مردا میتونن ۴ تا زن بگیرن‌زنا نه پس‌خیانت حق قانونی مرداس با یه ...

چرا با نام اسلام بد میگید؟ 

برو مطالعه کن دلیلش میفهمی

در شرایط عادی فقط یکی 

بیشتر باید عدالت برقرهر کنه ک بعیده بتونن

تاپیک ها م هست من جداشدم و اصرارداره برگردم منم دیگ نمیخام برگردم همش میگ مگه چی گردم فراموش کن اون ...

نبخشش ولی اگه برگشتی بهش بگو حق طلاقو بده بهت و چیزی به نامت بزنه . تعهد بده که از این گوه ها نخوره. البته باعرض معذرت . دلم خیلی شکسته

نمی‌دونم چرا جا افتاده اگه زن خیانتکار باشه بهش میگن بدکاره وجنده ولی مردا خیانت کنن میگن  مرده اشکال ندارد بعدش خیلی راحت زنشم از خطاش چشم پوشی می‌کنه لطفا با همچین مردابی زندگی نکنید