2737
2739

یه برادرشوهر مجرد دارم همیشه تو خونه شلوارک گشاد میپوشه.ما جاریا وقتی میرفتیم..چقد خجالت میکشیدیم...هرچی مامانش میگف بچه برو یه لباس خوب بپوش.گوش نمیکرد...

یه بار بچه ها دورش کردن عمو بهمون سواری بده...آقا سه چهار نفر سوار شدن....یکیشون دستشو گرفت به شلوارکش که بره بالا.. ..شلوارکشو درآورد  دیگه قشنگ کسی میره خونشون...مرتب و باادب میره یه شلوار خوب میپوشه و میاد میشینه

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
یه برادرشوهر مجرد دارم همیشه تو خونه شلوارک گشاد میپوشه.ما جاریا وقتی میرفتیم..چقد خجالت میکشیدیم... ...

قصد ازدواج نداره؟ 😂😂😂😂

توی این روزهایی که زندگی دشوار شده، ملاحظه همدیگه رو بکنیم✨💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قصد ازدواج نداره؟ 😂😂😂😂

یقد کلاس میزاره...میگه دخترا به درد نمیخورن    

بهش که پیشنهاد میدن..ندیده میگه نه...یکی نیست بگه بابا لامصب ..نه کار داری نه پول داری نه خونه نه ماشین نه تیپ و قیافه..آخه به چی مینازی..  

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
یقد کلاس میزاره...میگه دخترا به درد نمیخورن       بهش که پیشنهاد میدن..ندیده میگه ...

آقا نخواستم😐🤦‍♀️

پسره شلوارکووووو

توی این روزهایی که زندگی دشوار شده، ملاحظه همدیگه رو بکنیم✨💙
2731
آقا نخواستم😐🤦‍♀️ پسره شلوارکووووو

ایشالا که تجربه نکنی😂😑اصن یه سکوتی همه جارو فرا گرفت😂😂😂

اووو تجربه كردم تا دلت بخواد 😂😂

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد