2752
2734
عنوان

این پسره رو چیکار کنم

92 بازدید | 3 پست

بیشتر میخوام بپیچونمش ولی نمیشه هرکارمیکنم یعنی میخوام جوری باشه با احترام باشه.

خودمم تنهام دوست دارم بایکی ارتباط داشته باشم بهرحال ولی فکر میکنم مناسبم نیست این ادم

هم دانشگاهیمه دانشجوی سال ششم پزشکی.درسش خوبه سهمیه استعداد درخشان داره میخواد تخصص چشم بخونه.خونه و ماشین داره و کلا وضع مالیش خوبه.اما  بهش اعتماد ندارم چون تاحالا بادخترا راحت بوده توی تور و اینا و گرم میگرفته.و میگه قبلا تو نبودی تو زندگیم خب 

قیافشم متوسط به پایین.. و هم قدمه بلند نیست 

بعد اینکه خیلی ابراز علاقه میکنه همشم توقع داره من بعد یه هفته اشنایی بهش ابراز علاقه کنم و اینا 

دیروز باهاش رفتم بیرون بدون اجازه دستمو گرفت تو ماشین نمیدونم چیزعادی یا نه…  

همه چیزش عادی بود تا دو خط آخر 

چه توقعی عجیبی داره که تو کوتاه مدت ابراز علاقه داشته باشی !

در هر صورت باید اجازه میگرفت دست میزد ،منم خوشم نمیاد بعضی از بچه هامون یه هو دستشونو به آدم میزنن ،البته برای من زدن رو کمر بوده بیشتر یا دستمو گرفتن به دلیلی و ... ،برای ابراز علاقه و اینا نبوده .‌‌..

🤍🩶🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینکه دستتو گرفت به این زودی به نظرم خیلی عجیبه ، ولی ابراز علاقه رو میتونه انظار داشته باشه 

اگه واقعا همچین احساسی داری ذیگه جایی قرار نظارین و وقتی دیدیش بهش بگو تو این مدت فهمیدم خیلی به هم نمیایم و چیزایی که خودت میدونی ولی جوری جلوه یده این قرار ها برای اشنایی بود برای وارد شدن یه رابطه نبود یعنی به عنوان یه مقدمه نبود

2731