2737
2734

حالا ما يه تومنم قسط نميتونيم بديم

تيكر بارداري نيست ميزنم ايشالا زود باردار بشم دوباره. بچم پاره تنم آسمانی شد بمیرم برا قلبت که دیگه نمیزنه فکر میکردم معجزه ای اما خدا گرفتت ازم قلبم داره تیکه پاره میشه لطفا برای ارامشم دعا کنید 
عزیزم یه روز گوشته یه روز ماهی یه روز گوشت چرخیه یه روز مرغ دیگه غذاهای بدون گوشت هم زیاد هست ما2نفر ...

٧٤اصلا نميشع شوهرم ٣٠٠خريد اصلا هم نميخوريما يني مصرفمىن كمه ٢ماه شد 

تيكر بارداري نيست ميزنم ايشالا زود باردار بشم دوباره. بچم پاره تنم آسمانی شد بمیرم برا قلبت که دیگه نمیزنه فکر میکردم معجزه ای اما خدا گرفتت ازم قلبم داره تیکه پاره میشه لطفا برای ارامشم دعا کنید 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شرمنده عذرمیخوام ناراحت نشیاپس چراحامله شدی میزاشتی یکم اوضاع بهتربشه

بخاطر اینکه منو همسرم درگیر نازایی بودیم اینو خدا بهمون داد خودشم مواظبشه ما هم از خودمون بگذریم براش کم نمیذاریم.

پسرم همه دنیام 😘💋💕
بخاطر اینکه منو همسرم درگیر نازایی بودیم اینو خدا بهمون داد خودشم مواظبشه ما هم از خودمون بگذریم برا ...

دلتم پسرمیخوادخداسالم بزاره توبغلت مشکلتم حل بشه

😍😍😍😍😍😍
2742
2740
کدوم شهری؟ هم اجاره میدی هم رستوران زیاد میری و لباس هم میخری؟! نمیرسه که  من تهرانم

منم تهرانم

خوب دقیقا نمیرسه دیگه

رستوران واقعا زیاد میرم

لباس خیلیییی کم میخرم 

اجاره هم میدم

یه وقتایی کم میارم زنگ‌میزنم مامانم اینا میگم

از مامان یا بابام قرض میگیرم

تازه رهن و اجارم

رهنم و بابا داده

خانوادم پشتیبانن من میخواستم مثلا مستقل شم مثل چی میمونم

رستوران هفته‌ای ۲،۳ بار حداقل میرم

لباس به وقتایی میبینی ۲،۳ ماه هیچی نمیخرم

خرید خونم‌خیلی کنه چون چیز خاصی نمیخرم نهار هم شرکتم

لباس خیلی با مامانم اینا هستم نمیزارن خودم بخرم برام میخرن مگه نه یه کفش کل حقوقم میشه

رستوران تازگی هم نامزد کردم همش با اون میرم بار زندگیم کم شده😬😅

یادم تورو فراموش..

شوهر من ۲ تومن حقوق میگیره خودمم خانه دارم اما مشکلی نداریم خداروشکر..البته قسط هم نداریم..کلا خیلی بهمون فشار نمیاد...اتفاقا لباس و ...هم زیاد میخرم...رستوران هم میریم...

این جهان کوه است و فعل ما ندا ... سوی ما آید نداها را صدا
عزیزم یه روز گوشته یه روز ماهی یه روز گوشت چرخیه یه روز مرغ دیگه غذاهای بدون گوشت هم زیاد هست ما2نفر ...

درسته میدونم کم مصرف میکنی عزیزم فک نکنم خورش یا غذای پرو پیمونی بشه اما تغذیه نباید ازش گذشت حالا دور از جان بخاطر اینکه خونه دار بشین از تغذیه بزنین اصلا درست نیست 

٧٤اصلا نميشع شوهرم ٣٠٠خريد اصلا هم نميخوريما يني مصرفمىن كمه ٢ماه شد 

اره دقیقا مام اینجوریه هفته ای یبارم گوشت قرمز مصرف تو هفته هم چند بار مرغ و یبار هم ماهی 

برای هر نفر ۴ تکه گوشت میزارم زیاده روی هم نمیکنم نمیدونم این دوستان چطور و چه اندازه گوشت هاشون رو خورد میکنن که مثلا ۷۴ تومن برای یک تا یکو نیم ماهشون بسه 

[QUOTE=79252940]درسته میدونم کم مصرف میکنی عزیزم فک نکنم خورش یا غذای پرو پیمونی بشه اما تغذیه نباید ازش گذشت حالا د ..من کلا باگوشت میونه خوبی ندارم فوقش یه تیکه رو بتونم کنار غذام کم کم بخورم واسه شوهرمم کافیه عوضش  مرغ وماهی رو بیشتر استفاده میکنم..خداروشکر تغذیه مون خوبه

2706