2752
2734
بستگی به نحوه تربیت توخونه پدری هم داره دختری که توخونه باباش حسابی ولخرجی کرده وقتی ازدواج کنه هم خ ...

اتفاقا من تا وقتی دختر خونه بابام بودم اصلا پس انداز کردن ی قناعت کردن رو بلد نبودم اما ازدواج ک کردم بعد چندسال ک مشکلات یکی یکی شروع شد و قرض و بدهی ب بار اورد چاره ای نداشتم ی باید زندگیمو ب خاطر کمبود پول نقل دهن مردم میکردم ی با وضع پیش اومده خودمو وفق میدادم☺

[QUOTE=79082704]۷۶۹هزار قسط مهراقتصاد ۵۴۳هزار قسط سپه ۵۲۷هزار قسط بانک رسالت ۶۲هزار اینترنت ۲۰هزار کرایه ماشین ...[/Qمن معتقدم نمیشه واقعا سخته به قول شوهرم کم کم هر خانواده ای باید ماهی 10 ملیون حقوقش باشه بلکه کمی مرف بشه برای ماهم خرجمون ماهی 7تا10 ملیون میشه 

من درکت میکنم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

۷۶۹هزار قسط مهراقتصاد ۵۴۳هزار قسط سپه ۵۲۷هزار قسط بانک رسالت ۶۲هزار اینترنت ۲۰هزار کرایه ماشین ...

عزیز این خب همش قسطه لابد با این وام ها کاری کردین دیگه والا بخدا ادم تو تایپک ساغر ماهش رو با ۵۰۰ میبنده مجبوووووره مجبور 

خیلی خرجتون بالاست، تو یک ماه دو کیلو گوشت و 4کیلو مرغ میخورین،. عزیزم شما ک زندگی مرفحی داری،ایشالا ...

نرماله دیگه دوست عزیز ماه ۳۰ روزه و ۶۰ وعده دو کیلو گوست و چهار کیلو مرغ زیاده ؟؟؟؟😕😕😕😕

اول اینکه کل قسطای ما یه تومنه...دوم اینکه اینقد هزینه نداریم مثلا ماکه2نفریم45تومن گوشت چرخی گرفتم ...

اگه یک روز در میون گوشت میخورین پس چطور اون مقدار کم گوشت تا یک یا یکو نیم ماه میبردتون ؟؟؟ در تعجبم مگه نفری چقدر گوشت میریزی ؟؟؟

خب قسط نبود تو کدوم خونه زندگی میکردم؟؟؟؟باید چادر میزدم آیا؟

الحمدلله که خونه داری. من نمیگم که نباید داشته باشی. خواستم بگم اونایی که میگن با 1 تومن میشه زندگی کرد دیگه قسط ندارند

عزیزم 3 تومنش قسطه 2 تومن خرجتونه ماهم 3 تومن قسط داریم ولی شوهرم دوتومن میگیره با بدبختی بقیشو جور ...

شرمنده عذرمیخوام ناراحت نشیاپس چراحامله شدی میزاشتی یکم اوضاع بهتربشه

😍😍😍😍😍😍
فهمیدیم خیلی خرجای باکلاسی میکنی 

کدومش با کلاس بود بنده خدا فقط قسط داره و خرج خوراک و کرایه ماشین 

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
اگه یک روز در میون گوشت میخورین پس چطور اون مقدار کم گوشت تا یک یا یکو نیم ماه میبردتون ؟؟؟ در تعجبم ...

عزیزم یه روز گوشته یه روز ماهی یه روز گوشت چرخیه یه روز مرغ دیگه غذاهای بدون گوشت هم زیاد هست ما2نفریم 74تومن گوشت6قسمت شدکه3قسمتش واسه یکماه مصرف شد 45تومن گوشت چرخی5قسمت شد من نگفتم یه روز درمیون گوشت مصرف میکنم گفتم غذاهای گوشتی که شامل مرغ وماهی و ...میشه من اگه بخوام مثل بقیه 50تومن گوشت رو واسه2وعده استفاده کنم باید قید خونه دار شدنو وبقیه چیزارو بزنم الان هرطوری شده زندگیمو میگذرونم ولی میدونم تا2سال دیگه با پس انداز و صندوقای خونگی میتونم خونه بخرم یه سال بخور نون وتره یه عمربخور نون وکره

2706