2752
2734
عنوان

چقدر کات سخته

105 بازدید | 15 پست

هیچ وقت فکر نمیکردم اینجوری بشم که کس دیگه ای به چشمم نیاد از دو هفته پیش که کات کردم همش فکر میکنم

- چرا اینجوری کرد چرا فلان جاها غیرتی نشد و براش مهم نبود حتما منو واسه ازدواج نمیخواسته 

-چرا گذاشتم دستمو بگیره حتما دلشو زدم ازون جا به بعد فکر کرده دم دستیم 

-یا شاید بیشتر فکر کرده دیده قیافم مالی نیست خیلی و … 😳

همینجوری منتظر نشستم پیامش بیاد با این که میدونم نمیده ، اینم بگم ظاهری به نظرم واقعا خوب بود ولی وقتی شناختمش‌اصلا دیگه مورد مناسب ازدواج نبود به نظرم و همش فکر میکردم باید باهاش کات کنم یجوری ، حتی به خودشم هی میگفتم که بیشتر اشنا شیم شاید نشه اصلا با هم باشیم و …

این که میدونستم مورد مناسبی نیست اینجوریم مورد مناسب بیاد چی میشم ، هرچند فکر میکنم دیگه کسی به چشمم نمیاد🤦🏻‍♀️

قبلا یادمه تو همین سایت هرکی میگفت وابسته شده به پسری و این قبیل موضوعات میگفتم چقدر ضعیفه الان میبینم خودم از همه بدترم و الکی قضاوت کردم😩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دو هفته گذشته انتظار داری یکی دیگه به چشمت بیاد ؟

چقدر باید بگذره خسته شدم 

ثانیه ای بیرون نمیره از سرم مغزم درد گرفته 

این که اینقدر براش بی اهمیت بود و با توهین و داد بیداد تموم شد باعث نفرتم شده 

باز‌بعضی وقتا خاطرات خوب برام بولد میشه دل تنگ میشم 😩

باز فکر میکنم کی برمیگرده. چند بار خواب دیدم پیام داده بهم😖 

کمم بود مدتش اخه (۴-۵ ماه) از همون ماه اولم فهمیدم بدرد ازدواج نمیخوره ولی سختم بود جدا شم 

برا پسرا هم اینجوریه ؟  من بعید میدونم همین حرصم میده انگار نه انگاره کاملا

پسرا بعد یه ماه میفهمن و ناراحت میشن موقعی ک مطمینن دیگ طرفشونو ندارن 

منم اکسم همین بود یه ماه کات بودیم تازه بعدش لایکم میکرد اینا فهمیدم پشیمون شده ولی خب دیگ از چشمم افتاده بود چون سر چیز مسخره دعوامون شد و هیچ تلاشی نکرد ک نرم

برای اونا خیلی بدتره من عشقم رو دیدم که نابود شده، فراموشي گرفته و.. 

پس شخصیتا فرق داره 

این حرفاش نشون میداد خیلی احساسیه و من براش مهمم ولی الان انگار نه انگار براش مهم نیست اصلا 

پسرا بعد یه ماه میفهمن و ناراحت میشن موقعی ک مطمینن دیگ طرفشونو ندارن  منم اکسم همین بود یه ما ...

بار اول که یک مسئله راجع به گذشتش ازش فهمیدم گریه میکرد بابت این که داشتم میرفتم و گفتم نمیتونم ادامه بدم 

مثل احمقا پنج روز بعدش برگشتم ولی یک ماه بعد خیلی بدتر جدا شدیم با دعوا و توهین

منتظرم برگرده همش کلی سوال دارم بپرسم ازش🤦🏻‍♀️ ولی  بعیده بیاد خیلی بد تموم شد براشم مهم نبود 

بار اول که یک مسئله راجع به گذشتش ازش فهمیدم گریه میکرد بابت این که داشتم میرفتم و گفتم نمیتونم ادام ...

وااااای منم امتحانش کردم کثافت داشت پا میداد میخواستم تموم کنم کلی جلوم گریه کرد اینا گفتم فرصت میدم بهش بعد ۵ ماه سر چیز مسخره دعوا کردیم اهمیت نمیداد وقت نمیذاشت کات کردیم 

چی داشت که باهاش موندی ؟  چند سالتونه هرکدوم ؟ شغلتون ؟ کجا آشنا شدین ؟

داستانش واقعا طولانیه هر روز یک اتفاق پیش میومد 

مغازه داشت چند بار کار داشتم رفتم بعد راستش خوشم اومد ازش کلا خیلی سخت پسندم 

۲۸ سالمه از کسی اینقدر خوشم نیومده بود برای همین رد میکردم همرو 

ولی به روی خودم نیاوردم خوشم اومده ، بعد یک سال پیشنهاد داد که اره خیلی وقته خوشم میاد ازتون و این حرفا 

منم خوشحال هول شدم  مثل احمقا همون اول گفتم متولد ۷۴ ام شما چطور اونم گف ۷۳ 

گفتم عکس کارت ملی لطفا ، فرستاد بعد دو ساعت  ، بعد که رفتیم بیرون گفت من متولد ۷۷ ام کارت ملیمو مغازه بغلیم بردم عکس گرفت فوتوشاپ کرد😳 چون عاشقتم نتونستم دروغمو  ادامه بدم بیشتر 

اینو گفتم ببینی چه داستانایی منظورمه 

یک داستان از صد تا داستان پیش اومدمونه هرروز داستانای جدید در میومد ازش 

نمیدونم چرا موندم شاید چون کسی تو این مدت به دلم نشسته بود فکر میکردم بره دیگه نمیتونم باز با کسی  باشم

وااااای منم امتحانش کردم کثافت داشت پا میداد میخواستم تموم کنم کلی جلوم گریه کرد اینا گفتم فرصت میدم ...

دقیقا هق هق میکرد فکر کردم چقدر دوستم داره 

بعد بار دوم به هیچ جاش نبود گفت مهم نیست 

حس تحقیر داشت اصلا 

بار اول نباید برمیگشتم دلم الکی سوخت

داستانش واقعا طولانیه هر روز یک اتفاق پیش میومد  مغازه داشت چند بار کار داشتم رفتم بعد راستش خ ...

ازت کوچیکتره اصلا پسرا تو این سن به بلوغ عقلی نمیرسن. 

دلتو خوش نکن بهش. تو ۲۸ سالته عاقلی و بچه نیستی پس این احساساتتو کنترل کن نذار منطقت مختل بشه.

2706