2737
2734
عنوان

درود ودل

| مشاهده متن کامل بحث + 15733 بازدید | 190 پست
دقیقا یه زنه بود شوهر نداشت سه تا بچه داره هی به شوهر من زنگ میزد اینم از من پنهان میکرد یه سری دیدم ...

هزاران لایک

خداروشکر یه خانم زرنگ و زبون دار تو این سایت دیدم که بتونه از حقش دفاع کنه و توسری نخوره.

فقط باید تهدید به تلافی کرد تا عمق کار زشتشونو درک کنن

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خب بدخواب بشه بچه اونم هستا

والا من جز ۱۰ روز اول که مامانم پیشمون بود بعد زایمانم پیش همسرم میخوابیدم یا تخت بچه رو بیار تو اتاقت یا رو زمین پایین تخت بخوابونش

برای رابطه آروم بچه رو بغلش کن ببرش بیرون دوباره بیارش 

بگو به همسرت بدون تو خوابم نمیبره و ... بعدم بچت سنش اونقد کم نیست فوقش یه بار واسه آب خوردن پاشه ۳ سالگیم اتاقش کم کم جدا کن

2742
بچه ها من هنوز باردار نشدم ولی چجورياس تو بارداری و بعدش اینقدر آدم بی میل میشه ک نميخاد پیش همسرش ب ...

آره عزیزم بی میل میشی.... ولی من که با تمام وجودم تمام نيازاشو حتی بیشتر از اون که میخواست برطرف کردم و به روش نميوردم که میلی ندارم الکی مثلا خوشحال بودم.... ببین زن باید زرررررنگ باشه زندگيشو بگیره تو دستش

اگر آدم خوبی نباشی هیچ دینی تو را به بهشت نخواهد برد....❤❤❤❤
باید بهش محبت کنی گریه کن بگو من کمبود دارم تو منو تامین نمیکنی مثل اینکه من جوونم 

این چه راه حلی عزیز من برای هیچ کس التماس نکیند اتفاقا این باعث میشه دیگه قدرت و جذابیت نداشته باشی.

2738

استارتر از اول هم شما کار خوبی نکردی شبها با دخترت خوابیدی! فاصله تون اینطوری زیاد شد. با همسرت گفتگو کن دعوا فایده ای نداره بهش بگو این کار خیانته و خوب نیست بگو دلت میخواد زندگیمون خراب بشه؟  همین اتفاق میتونه پایه های اعتماد رو خراب کنه به نظرم حتی میتونی پیش مشاور بری

عاقاجان از دیواارم باید ترسید😯😱😱😱 مایسری عکس شوهرم با موتورش بود رو دیوار گزاشتیم برا فروش موتو ...

والا هر کاری کردم هیجای دلم جا نشد.  لامصب بسکه سنگین بود 

Donyaro ba to dos daram eshgham...😉😉

سلام خانوما 

من 7 ساله عروسی کردم زندگیم خوب بود تا اینکه 3 سال پیش حامله شدم 4 ماهه باردار بودم فهمیدم شوهرم تو مجازی با دخترا رابطه داره داغون شدم بعد گفت میذارم کنار و منم باور کردم تا اینکه دوباره پارسال باردار شدم و دوباره فهمیدم همون کارا را میکنه و اعتیاد به خود ارضایی پیدا کرده داغون شدم الا 2 ماهه زایمان کردم دیگه با کسی رابطه نداره خود ارضایی هم داره ترک میکنه ولی من هنوز بهش شک دارم به نظرتون چیکار کنم دوباره بتونم بهش اعتماد کنم کمکم کنید هیچکسا ندارم

خیلی از زندگیل داره ازهم پاشیده میشه ازپول توجیبیتون یه کم کتاب بخریدوبخونیدکلاسای تخصصی همسران برید ...

یعنی هلاک نظر این خانوم شدم مثلا کتاب خون و با سواد و اهل مطالعه هم هست

توصیه میکنه که تازه برای این شوهر صدقه هم بده تا وقتی میره پیش اون خانومه چیزیش نشه!

خیلی جالبه ایشون تا صبح بچه داری کنه اقا با دوست دخترشون چت کنه صبح ها هم خانوم پاشه برای آقاشون صدقه بده و بدرقه کنه تا راحت بره پیش معشوقش

من فکر میکنم یه مشاور برای بیشتر اعضای سایت نیازه 

تقصیر خودته که جاتو از پیش شوهرت جدا کردی 

من مادرم بهم گفته حتی اگه کتکم خوردی شب زیر ی پتو میخوابی

بنظرم حالا که باهم خوب شدید سعی کن شبا بری پیشش بخوابی 

خودتو لوس کن یا بگو دلت میخواد تو بغرش بخوابی 

به روشم دیگه نیار زنرو فقط سعی کن بکشیش سمت خودت 

اشتباه ما خانوما اینه که فکر میکنیم همه کارای بچرو خودم ن باید تنهایی انجام بدیم 

خواهی نشوی همرنگ رسوای جماعت شو ...
2706