2733
2734
عنوان

درود ودل

| مشاهده متن کامل بحث + 15735 بازدید | 190 پست

شوهرت حرفی زد بگو باید عادتو از سر بچه بندازم ک وابستگیش بهم کمتر بشه توام دو س شب بی خوابی بکش قرار نیس فقط من مادر اذیت باشم

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه ما خیلی وام داریم خرج ماهانمونم کم میاریم ولی از خرج و خورد وخوراک کم نمیزاره برامون

وقتی بهش گفتی گفت واسه صدقه نگفتی ما خودمون کم داریم؟فکر کنم تو رودربایستی پول داده.فقط ی بار ریخته حسابش؟

👈زمان زیادی گذشت که... فهمیدم بى تفاوتى بزرگ ترین انتقامه... دلخوری و ناراحتى از میزان اهمیته...! هرکی زبونش نرمه دلش گرم نیست... هرکی اخلاقش تنده، جنسش سخت نیست... و جنگ کردن با خیلیا اشتباهه محضه!
اخه ما خیلی وام داریم خرج ماهانمونم کم میاریم ولی از خرج و خورد وخوراک کم نمیزاره برامون

شایدم بخاطر همون زنه کم میارین

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
2731

یعنی چی که بد خواب میشه خب بچشه باید تحمل کنه مگه فقط وظیفه زنا هست که به بچه برسن.  بهش بگو حق نداری شبا تنها بخوابی و اینکه پنبه بزاره تو گوشش کمتر صدا بشنوه.  حتما زنگ بزن به زنه هر چی حقشه بارش کن. هر چند شوهرت هم بی تقصیر نیست

Donyaro ba to dos daram eshgham...😉😉
چرا همونه،ولی توش شماره و ایناهام میذارن دیگه. که طرف زنگ بزنه بره بخره اون وسیله رو.حتما زنگ زده یا ...

خب حتما شهر دیگه نیست .پروفایلشم شاید رفته سفر عکس گرفته

👈زمان زیادی گذشت که... فهمیدم بى تفاوتى بزرگ ترین انتقامه... دلخوری و ناراحتى از میزان اهمیته...! هرکی زبونش نرمه دلش گرم نیست... هرکی اخلاقش تنده، جنسش سخت نیست... و جنگ کردن با خیلیا اشتباهه محضه!

وای خدای من مملکتمون خیلی خراب شده صبح ب صبح که میام نی نی سایت یکبارنشده یکی خیانت نکرده باشه خانماهواستون خیلی به زندگیتون باشه خیلی زندگیادارهه 

💘عشق من پسرمه💋💋💋
یعنی چی که بد خواب میشه خب بچشه باید تحمل کنه مگه فقط وظیفه زنا هست که به بچه برسن.  بهش بگو حق ...

دقیقا یه زنه بود شوهر نداشت سه تا بچه داره هی به شوهر من زنگ میزد اینم از من پنهان میکرد یه سری دیدم صدای زن میاد البته کارگرشون بود ولی حق نداشت زنگ بزنه درد ودل کنه منم به شوهرم گفتم حق داری یه بار دیگه باهاش صحبت کنی به خداوندی خدا کم نیستن کسایی هم که دوست دارن با من درد ودل کنن منم میرم با مرد غریبه درد ودل میکنم فقط نباید ناراحت شی گفت تو غلط میکنی گفتم خودت که داری غلطو میکنی چن سری که زنه زنگ زد گوشیشو داد به من خودم ردش کردم 

اگه اون قسمت که افراد نیازمند پیام میزارن با هم آشنا شدن فکر کنم ی شهر باشن  آخه دیوار نصب میکنی باید شهرتو وارد کنی.بعدشم شوهرت میتونست از رو سرگرمی و تنهایی با یکی تو تل آشنا بشه چون هم پول نمیخواد و هم راحتتره.واینکه میگید قسط و وام زیاد دارید چرا باید بره تو قسمت افراد نیازمند؟شاید فقط خواسته کمک کنه زنه ولش نکرده.ولی رفتار شوهرت عجیبه .کمک کردن زیاد با وجود قسط و وام!

2706