2733
2734
عنوان

درود ودل

| مشاهده متن کامل بحث + 15733 بازدید | 190 پست

به نظر من که شوهرت فقط برای اینکه تورو خام کنه و یه جوری نشون بده که از قصد نبوده بهت میگه قصد کمک به این خانوم داره و اون خانوم یه شهره دیگه اس ببخشید استارترجان ولیاینقد ساده نباش ووقتی میگی شوهرت جدیدا به خودش میرسه به خاطر اینه که از نظرخانومایی که اطرافش هست یا توی خیابون میبینه هم خوب به نظر برسه ومطمئنا شیطنتاش بیشتر میشه خیلی مراقب باش چراازاول همه حواستو به دخترت دادی الان یه مشاوره برو واینکه یه کانال توی تل هست من خودمم عضوشم خیلی اموزنده اس استفاده کن  

خدایا فقط امیدم به خودته و محتاج نگاهتم میدونم که صدامو میشنوی هواموداشته باش کمکم کن🌼🌼🌼🌼 خودت سوپرایزم کردی خودت هم نگه دارش باش به حق بنده های خوبت هیچکسیو ناامید نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسم کانال تل همسرانه خانومانه است خیلی خوبه 

خدایا فقط امیدم به خودته و محتاج نگاهتم میدونم که صدامو میشنوی هواموداشته باش کمکم کن🌼🌼🌼🌼 خودت سوپرایزم کردی خودت هم نگه دارش باش به حق بنده های خوبت هیچکسیو ناامید نکن
بعد از ظهرا سر کار میره اولا به خودش نمرسید ولی حالا عصرا که میره سر کار به خودش میرسه.  کلا تغ ...

نمیدونم چند سالی خانمی ولی براساس تجربە خودم میگم اولا سکوت نکن چون تا سکوت کنی اون با شیرە مالیدە ببخشید ما زنا سادە و زود خام میشیم اون راحتر بە کاراش میرسە پس حتما با یە مشاور یا نزدیکانت حرف بزن پیگیری کن من سالها سکوت کردم یکبار اشتباە و سکوتم تبدیل شد بە هزار بار و متاسفانە افسردگی نارحتی بچە هام بعد بعد این همە سال خیانت پس ازالان اقدام کن نمی خوام بترسی نە فقط الان جلوشو بگیری بهترە تا بعدها غرورت لە بشە وبا یه ببخشید تموم بشە واینکە معنی ندارە بچە بدنیا بیاد جدا بخوابید مگە بچە مال اون نیست اصلا قبول نکن موفق باشی گلم ما زنا چقدر سادە ایم اما سعی کن چشمات باز کنی دارن بە حریمت وارد میشن 

https://t.me/joinchat/AAAAAE5DxiIyMPVE3LZP-gمشاور محصولات اوریف لیم 
2731
بهش اعتماد نكن... ولي خب دايم چكش نكن خودت بهم بريزي در كمال ارامش زير نظر بگيرش...با دوتا بچه سخته ...

ولی متاسفانە این مردا هم سالم نیستن اگە سالم بودن چرا این کارو میکردن 

https://t.me/joinchat/AAAAAE5DxiIyMPVE3LZP-gمشاور محصولات اوریف لیم 
واقعا کنجکاو شدم چطور میشع؟مگه دیوار اون نیست که وسیله میزارن میفروشن

سوالتو دیدم گفتم بزار جواب بدم مشکلش حل شه😐عزیز بعضی وقتا میبینی یه نفر آگهی کرده به شدت به کمک نیاز دارم و فلان.حتما اونجوری پیداش کرده

Dunya Anneme deyme noulur

عزیزم اشتباه بزرگی کردی که جاتو جدا کردی ...اشتباه اول از شما بوده...و اینکه همسرتم تسلیم نفسش شده،بشین قشنگ باهاش حرف بزن...شماره زنه رو هم وردار ببین اگه واقعا باهاش ارتباط داره ..قشنگ زنه رو قهوه ایش کن و آبروشو ببر تا همه ببینن و درس عبرت بشه واسه خانومای بی آبروی دیگه که وارد زندگی کسی نشن...بعدم با شوهرت حرف بزن و ببین اگه واقعا دنبال این کارا نیست باهاش زندگیتو ادامه بده واگرنه ک هیچ(خدااون روزو نیاره).مگه ماها چقد جوونیم پای مرد خیانتکار وایسیم.من که اصلا به بخشش فکر نمیکنم در این موارد.

2740
سلام خانوما  من 7 ساله عروسی کردم زندگیم خوب بود تا اینکه 3 سال پیش حامله شدم 4 ماهه باردار بو ...

من ۳ تا بچم داشته باشم شوهرم خیانت کنه نمیبخشمش..اخه چطوری دلتون میاد باهمچین آدمی دوباره حرف بزنید و دوسش داشته باشید و همبستر بشید

سوالتو دیدم گفتم بزار جواب بدم مشکلش حل شه😐عزیز بعضی وقتا میبینی یه نفر آگهی کرده به شدت به کمک نیا ...

من احتمال میدم نوشته شدیدا به یه مرد زن دار نیاز دارم بیاد دهنمو سرویس کنه...آشغالای حرومزاده

من احتمال میدم نوشته شدیدا به یه مرد زن دار نیاز دارم بیاد دهنمو سرویس کنه...آشغالای حرومزاده

واقعا راست میگی.بیشعور بخاطر پولش تو تله انداخته.یه ذره هم به فکر این نیست که این زن و بچه داره آخه

Dunya Anneme deyme noulur