2733
2739
عنوان

درود ودل

15733 بازدید | 190 پست

سلام زندگی خوبی داشتم شوهرم عاقشم بود زندگی  خوب پیش میرفت تا اینکه بچه دار شدیم و بچم بزرگتر میشد یکساله و یکساله نیم و من اتاقم از اتاق همسرم جدا شد و شبها پیش دخترم میخوابیدم تا اینکه چند وقت پیش با واقعیت تلخی مواجع شدم هیچ وقت سر گوشی همسرم نمیرفتم یه بار اتفاقی رفتم ودیدم با یه خانم که بچه داره  پیامم میده ودر ارتباطه دنیا برام تموم شده بود به روش اوردم گفت فقط پیام داده و این خانم شوهرش رهاش کرده و فقط قصدش کمک مالیه وخیانتم نکرده

اما تغییر کرده بود به خودش میرسید شبها دیر میومد خونه حدودا یکساعت وقتی میپرسیدم جواب نمیداد میگفت کار دارم حدود یکماه بود که زندگیم جهنم بود شبها میرفت تو اتاقش درو میبست میگفت از صدا بچه بیدار میشم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

خب وقتی اون خانم شهر دیگس چرا به خودش میرسیده و دیر برمیگشته؟

👈زمان زیادی گذشت که... فهمیدم بى تفاوتى بزرگ ترین انتقامه... دلخوری و ناراحتى از میزان اهمیته...! هرکی زبونش نرمه دلش گرم نیست... هرکی اخلاقش تنده، جنسش سخت نیست... و جنگ کردن با خیلیا اشتباهه محضه!

احساس میکنم از رو سرگرمی و تنهایی شبا این کارو کرده بعدش افتاده تو دام.

👈زمان زیادی گذشت که... فهمیدم بى تفاوتى بزرگ ترین انتقامه... دلخوری و ناراحتى از میزان اهمیته...! هرکی زبونش نرمه دلش گرم نیست... هرکی اخلاقش تنده، جنسش سخت نیست... و جنگ کردن با خیلیا اشتباهه محضه!

شوهر شمام ابراز علاقه کرده؟

2706