2752
2734
عنوان

درود ودل

| مشاهده متن کامل بحث + 15735 بازدید | 190 پست
اصلا زنه سن بالا بود اگه میدیدی هی به این زنگ میزد این بدبختم نمیتونه به کسی جواب نه بده گوشیشو نشون ...

بعضی ها گرسنه هستن همش سراغ طعمه هستن تا یکی رو بدبخت کنن خودشون به نوایی برسن باید خیلی مواظب بود خدا به داد هممون برسه

Donyaro ba to dos daram eshgham...😉😉
عزیزم جدیدا مد شده تو دیوار درخواست کمک مالی میکنن و شماره میزارن پر رو های عوضی البته شاید شوهر این ...

دیوارم به گند کشیدن.منم احساس میکنم تو دیوار آشنا نشدن .چون با عقل جور درنمیاد.ولی خدا براشون نسازه واقعا هرکس قصد کمک داشته باشه این همه اطرافش آدم مستحق هست اینطوری ممکنه مرد مریض پول بده ولی کار دیگه بخواد.زنای مریضم هستن که حتی تو دیوارم نخ بدن طرف

👈زمان زیادی گذشت که... فهمیدم بى تفاوتى بزرگ ترین انتقامه... دلخوری و ناراحتى از میزان اهمیته...! هرکی زبونش نرمه دلش گرم نیست... هرکی اخلاقش تنده، جنسش سخت نیست... و جنگ کردن با خیلیا اشتباهه محضه!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا انقد ضعف نشون میدی؟ همینجوری پیش بره بهت قول میدم زندگیت ازهم میپاشه و شوهرت به اینکارا عادت میکنه، داد و بیداد کن، بی مقدمه بحثشو بکش وسط و وقتی انکار کرد بگو همین الان میخوام گوشیتو چک کنم، 

با درد ودل کردن و غصه خوردن هیچ چیز درست نمیشه، محکم باش و بذار همه چیز برات روشن بشه یا پشیمون میشه و میشینه سر خونه و زندگیش یا اینکه میفهمی این مرد به درد زندگی دیگه نمیخوره، که الان بفهمی خیلی بهتره تا چهار سال دیگه

چرا فقط باید مردا خطا کنن زنا گذشت کنن؟ بسوزن و بسازن!! یعنی تا حالا دیدید یه زنی به مردش خیانت کنه و اونم بخشیده باشه؟؟ منکه جالبه واسم چرا بین جنس ها این تبعیض هست 

Donyaro ba to dos daram eshgham...😉😉
2731
برای چیز خاصی نه ولی در کل زندگی  استرس داره دیگه.میشه بیشتر توضیح بدی چجوری بودی؟چیکار کردی ک ...

وای منم تو بارداری اینطور شدم.خوابم میومد ولی ی دفعه میپرید و نمیخوابیدم .من ترس از زایمان داشتم.ولی خودمو زدم بیخیالی.بعضی وقتا الانم اینطور میشم.

👈زمان زیادی گذشت که... فهمیدم بى تفاوتى بزرگ ترین انتقامه... دلخوری و ناراحتى از میزان اهمیته...! هرکی زبونش نرمه دلش گرم نیست... هرکی اخلاقش تنده، جنسش سخت نیست... و جنگ کردن با خیلیا اشتباهه محضه!
وای منم تو بارداری اینطور شدم.خوابم میومد ولی ی دفعه میپرید و نمیخوابیدم .من ترس از زایمان داشتم.ولی ...

پس دارو یا کار خاصی انجام ندادی؟

خدایا دوتا کوچولوهامو به خودت سپردم.........
چرا فقط باید مردا خطا کنن زنا گذشت کنن؟ بسوزن و بسازن!! یعنی تا حالا دیدید یه زنی به مردش خیانت کنه ...

چون زنا پشت و پناه ندارن، از بس که جامعه خرابه از مطلقه شدن میترسیم،

البته اینکه زن خطا کنه و مرد ببخشه رو دیدم

پس دارو یا کار خاصی انجام ندادی؟

من قبلا پانیک داشتم فکر کردم برگشته و به این خاطره.الانم بخاطر پسرم از بس خستم میکنه کم پیش میاد نخوابم.

من قبلا پانیک داشتم فکر کردم برگشته و به این خاطره.الانم بخاطر پسرم از بس خستم میکنه کم پیش میاد نخو ...

ممنون.نمیدونم چیکار کنم؟من خیلی خوش خواب بودم حتی تا چند هفته پیشم خوب بودم .به نظرت دکتر زنانم میتونه کمکم کنه یا دکتر دیگه برم؟

من که حس نمیکنم تکون هاش رو.خودمم نمیدونم چرا.خیلی ناراحتم.تو رو خدا اگه اطلاعاتی دارید بگید عزیزات

عزیزم الان تواینترنت سرچ کردم نوشته طبیعیه وممکنه ازکم خونی باشه که بچه تواین هفته نیازش به خون بیشترمیشه قبل ازخواب یه دوش ابگرم بگیروشیرعسل بخورشامت سبک باشه وچندساعت قبل خواب باشه تاهضم بشه ودفع بشه میوه قبل خواب خیلی مفیده وسعی کن همسرت هرچندشب یکبارماساژ بدن فشارباروغن زیتون داشته باشه تا گرم بشی درکمال ارامش بخوابی اینارونوشته بودبرای درمان بی خوابی.من عادت دارم باماساژسرتوبارداریم خوابم میبره بی خطرهم هست شوهرم دستش توموهامه خوابم میبره.

💘عشق من پسرمه💋💋💋
عزیزم الان تواینترنت سرچ کردم نوشته طبیعیه وممکنه ازکم خونی باشه که بچه تواین هفته نیازش به خون بیشت ...

درضمن تامیتونی به پهلوچپ بخواب هم جنین راحته وهم خودت اولش عادت کردن سخته بعدش عادت میکنی

💘عشق من پسرمه💋💋💋
عزیزم الان تواینترنت سرچ کردم نوشته طبیعیه وممکنه ازکم خونی باشه که بچه تواین هفته نیازش به خون بیشت ...

عزیزم ممنونم،خیلی مهربونی عزیزم.شما خودت نداشتی این مشکل رو

ممنون.نمیدونم چیکار کنم؟من خیلی خوش خواب بودم حتی تا چند هفته پیشم خوب بودم .به نظرت دکتر زنانم میتو ...

فکر کنم طبیعیه بخاطر بارداریت ولی خب ی دکتر بری ضرر نداره زنان برو که دارو داد واسه بچه مضر نباشه

2706