2733
2734
عنوان

درود ودل

| مشاهده متن کامل بحث + 15735 بازدید | 190 پست

خیلی از زندگیل داره ازهم پاشیده میشه ازپول توجیبیتون یه کم کتاب بخریدوبخونیدکلاسای تخصصی همسران بریدبخداخیلی تاثیرگذاره همش گوشی وتلفن برنداریدبااین واون به حرف زدن.برنامه ریزی داشته باشین بچه جای خود شوهرهم جای خودوخودتون هم جای خودرسیدگی داشته باشین هرروزکه شوهرتون میره سرکارصدقه ایه الکرسی ومعوذتین روبخونین وبدرقه ش کنید 

💘عشق من پسرمه💋💋💋
دقیقا یه زنه بود شوهر نداشت سه تا بچه داره هی به شوهر من زنگ میزد اینم از من پنهان میکرد یه سری دیدم ...

خوب کاری کردی.  والا باید مثه خودشون رفتار کنی کوتاه بیای بدتر میشه. من خدارو هزار مرتبه شکر شوهر خوبی دارم خدای نکرده خطای ازش سر بزنه ازش نمیگذرم کلا زندگیمون رو آتیش میزنم من نمیتونم با این مساعل کنار بیام ودرهر صورت به مردا حق خیانت رو نمیدم هر دردی دارن بگن زن رو طلاق بدن بعد برن پی غلط کردناشون اینجور بهتره 

Donyaro ba to dos daram eshgham...😉😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی از زندگیل داره ازهم پاشیده میشه ازپول توجیبیتون یه کم کتاب بخریدوبخونیدکلاسای تخصصی همسران برید ...

اشتباه بزرگش اینه ک جاشو جدا کرده 😐

مادرشوهر من میگه پتو رو تختتونم نباید جدا باشه باید یکی باشه برا خودشم اینطوریه

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
2731

من نزدیک چند هفته ای بود که خوابم کم شده بود هفته ۱۵ بارداری هستم.الان ۳ شبه که تا صبح بیدارم و اصلا نمیتونم بخوابم.در طول روزم شاید ۱ساعت خوابم ببره

خدایا دوتا کوچولوهامو به خودت سپردم.........
خوب کاری کردی.  والا باید مثه خودشون رفتار کنی کوتاه بیای بدتر میشه. من خدارو هزار مرتبه شکر شو ...

اصلا زنه سن بالا بود اگه میدیدی هی به این زنگ میزد این بدبختم نمیتونه به کسی جواب نه بده گوشیشو نشونم داد دیدم آره بابا زنه دست بردار نیست اون فقط به این زنگ میزده ولی منم نمیتونم تحمل کنم 

واقعا کنجکاو شدم چطور میشع؟مگه دیوار اون نیست که وسیله میزارن میفروشن

عزیزم جدیدا مد شده تو دیوار درخواست کمک مالی میکنن و شماره میزارن پر رو های عوضی البته شاید شوهر این خانم هم اینجوری گفته که بیشتر بهش گیر نده.  ببخشید اینو میگم یه بار تو همین دیوار یکی نوشته بود ما دوتا خواهریم جوان و زیبا وضع مالی خوبی نداریم اگه شما مردم دوس ندارید بریم خودفروشی کنیم باهامون تماس بگیرید البته بعد یه روز پاک شد که فک کنم مدیر سایت پاک کرده. یعنی ادم تا این حد میتونی بازندگی دیگران بازی کنه این همه مرد هوس باز کمبود دار هم بهشون زنگ میزنن ازشون لستفاده میکنن.  خدا لعنتشون کنه واقعا شرم داره دوتا زن و مرد متاهل یا هم ارتباط داشته باشن من کلا با مجردا کار ندارم چون تعهدی به کسی ندارن و میگذره ولی یه زن بچه دار چی   

2740
اشتباه بزرگش اینه ک جاشو جدا کرده 😐 مادرشوهر من میگه پتو رو تختتونم نباید جدا باشه باید یکی باشه ب ...

درستش همینه من خودم باوجودبچه وتوراهیم هنوزپتوم ازشوهرم جدانشده یعنی نمیتونم جدابخوابم خیلی وابستشم وهم اونووابسته خودم کردم  هممون یه جامیخوابیم 

💘عشق من پسرمه💋💋💋
من نزدیک چند هفته ای بود که خوابم کم شده بود هفته ۱۵ بارداری هستم.الان ۳ شبه که تا صبح بیدارم و اصلا ...

چرابچه خیلی تکون میخوره واسه چی واقعاهفته15 خیلی زوده برای بی خوابی؟

💘عشق من پسرمه💋💋💋
به نظرتون چرا اینجوری شدم؟خیلی ترسیدم.اصلا ۳شبه نخوابیدم.اگه تجربه دارید بگید ممنون میشم

منم تو بارداری اینطوری شدم چند وقت .دلیلشو ننیدونم ولی شاید بخاطر بهم خوردن هورمونا باش .استرس نداری؟

👈زمان زیادی گذشت که... فهمیدم بى تفاوتى بزرگ ترین انتقامه... دلخوری و ناراحتى از میزان اهمیته...! هرکی زبونش نرمه دلش گرم نیست... هرکی اخلاقش تنده، جنسش سخت نیست... و جنگ کردن با خیلیا اشتباهه محضه!
چرابچه خیلی تکون میخوره واسه چی واقعاهفته15 خیلی زوده برای بی خوابی؟

من که حس نمیکنم تکون هاش رو.خودمم نمیدونم چرا.خیلی ناراحتم.تو رو خدا اگه اطلاعاتی دارید بگید عزیزات

من نزدیک چند هفته ای بود که خوابم کم شده بود هفته ۱۵ بارداری هستم.الان ۳ شبه که تا صبح بیدارم و اصلا ...

عزیزم شاید کم خون شدی چیزای مقوی بخور شیر ولرم بخور شبا قبل خواب.  مشکل تیرویید نداری؟

منم تو بارداری اینطوری شدم چند وقت .دلیلشو ننیدونم ولی شاید بخاطر بهم خوردن هورمونا باش .استرس نداری ...

برای چیز خاصی نه ولی در کل زندگی 

استرس داره دیگه.میشه بیشتر توضیح بدی چجوری بودی؟چیکار کردی که خوب شدی

2706