2733
2734

اول این بگم منظور همه زندگی سابقمه

شوهر و مادر شوهرم سابقم.

اگر غلط املایی هم داشتم ببخشید چون یکم حالم موقع نوشتن دگرگون شد.

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سال ۸۷ بود که آخرین آی وی اف من بازم شکست خورد و نتیجه منفی شد ۴تا ای وی اف و ۳ بار ای یوا

همون ایام بود ک شوهرم ک فوق العاده  بداخلاق و عصبی شده بود منو فرستاد خونه بابام گفت برو دیگه برای طلاق چون حقم پدر شدنه و تو داری این حق ازم سلب میکنی

چون مشکل از من بود و اون سالم بود

خلاصه بعد از دو سه ماه ک خونه بابام بودم

شوهرم اومد با اصرار مادر شوهرم ک زن بسیار خوبی بود اومد دنبالم گفت برگردیم سر زندگیمون

منم خوش و خوشحال برگشتم وقتی برگشتم مادر شوهرم پیشنهاد داد بهمون که یکی ازجاریام بچه‌دار بشه و اونو بده به ما همسرم قبول نمی‌کرد

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
2731

ولی با گریزاری من و التماس‌های مادرش قبول کرد جاری من داستان داره اینجا بگم من چندتا جاری داشتم ولی بینشون دوتا از جاری من دو تا خواهر بودن که دو تا برادر شوهرامو گرفته بودن که هر دوتاشونم هر کدوم سه تا دختر داشتن و از این بابت هم همیشه ناراحت بودن و آرزوشون پسر دار شدن بود

خلاصه مادرشوهرم با همه جاریام حرف زد و یکی از جاری‌هام قبول کرد باردار بشه یکی از اون  دو خواهرا گفت که من می‌خوام باردار بشم و ما هم گفتیم خیلی هم خوب و اگر باردار می‌شی دیگه ما هم حواسمون بهت هست و...

دیگه هرچی خاستی ب من بگو حتی پول دکتر و سونوهات 

آقا اونم همون ماه زد باردار شد

من ب مادر شوهر و شوهرم روز اول ک فهمیدم گفتم مادرجان و فلانی ایشون چون سالهاست آرزوی پسر داره

اگر سونو رفت گفت پسره ب هیچ عنوان بچه رو ک ب ما نمیده و ماهم نمیتونیم بگیریم

ولی اگر دختر بود دیگه امیدوار میشم

این گفتم ک بدونید بازم چقدر من همه جوانب سنجیده.

خلاصه جاری ما که باردار شد

هر روزم هوس یه چیزی می‌کرد و هر روزم یه کاری داشت یه روز قورمه سبزی یه روز خورشت بادمجون و و.... من

هم مثل نوکر کلفتا براش درست می‌کردم قابلمه قابلمه براش می‌بردیم دم خونه

حتی بعضی وقتا ازصبح می‌رفتم همه کاراشو می‌کردم خونه رو مرتب می‌کردم لباس بقیه بچه‌هاشم  می‌شستم برمی‌گشتم خونه با وجودی هم که نمی‌دونستم این بچه تو شکمش دختره یا پسر که مال من میشه یا نمیشه...

دیگه همه هم می‌دونستن این بچه بچه ماست و همه منتظر سونو بودن ماه آخرای ماه چهارم بود که رفت سونو ون روز من فقط دعا می‌کردم برا خودم هم می‌ترسیدم دروغ چرا دعا می‌کردم بچه دختر بشه بچه‌شو بده به من خلاصه آخر شب بود که بهم جاریم زنگ زد و بهم گفت بچه‌ام دختره با گریه و زاری منم خودمو الکی یکم ناراحت نشون دادم.

نوشتی لایک کن

خواهش میکنم وقتی میای توی تاپیکم اگه موضوع رو دوست نداشتی بی تفاوت رد شو بهم توهین نکن دلم میشکنه اینقدری دلم پاکه ک آهم دامن هر کسیو میگیره ❤️‍🩹_______کاربر قدیمیم اکانت جدید زدم💙🥲___دلم شکسته از کسی ک انتظار نداشتم وقتی با کسی بحثم میشه یه جوری رفتار میکنن که فکنم روانی شدم یا همه تقصیرات گردن منه وقتی ب خودم میام میبینم راستی راستی داره باورم میشه ک روانیم اینارو مینویسم با چشم اشکی خواهشا باهام مهربون باش❤️‍🩹🖤

ولی تو دلم جشنی بود ک نگم براتون .

لبالب شادی بودم

خودم مادر میدونستم

2706