2733
2734
عنوان

درود ودل

| مشاهده متن کامل بحث + 15735 بازدید | 190 پست
چرا خمونه یه قسمتی هم هست افراد نیازمند پیام میزارند برای کمک خواستن

عزیزم مشکلت شبیه مشکل یه خانومه هستش که توی سخنرانی دکتر حبشی به اسم کلید مرد هستش.. فایل صوتیش تو اینترنت هست حتما گوش کن متوجه اشکال کار میشی امیدوارم بتونی حلش کنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها من هنوز باردار نشدم ولی چجورياس تو بارداری و بعدش اینقدر آدم بی میل میشه ک نميخاد پیش همسرش باشه،حالا اگر بی میلم هستین برای حفظ زندگی به نظرم باید علاقه نشون داد به همسر و نيازاش، نمیدونم چطوره من ک تجربه نکردم ولی خدایی دارم میترسم از حاملگی و بعدش...

خب این آقا تنها بوده و تنهایی و شیطون و هزارتا گناه و خیال البته ک مجوز نمیشه برای خیانت ولی ما زنها هم گاهی وقتا غفلت ميکنيم

منم مامان میشم ب زودی زود ب امید خدا⁦☺️⁩
2731

ایکاش ماخانوما وقتی مادرمیشدیم یادمون نمیرفت اول همسریم بعدمادر . هیچوقت همسریو فدای مادری نمیکردیم .البته شوهرامونم همراه بودنا  . چ زندگی ایده الی میشد .

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

بنظرم با اين اوضاع كه خانمها به همجنس خودشون رحم نميكنن و دنبال مردهاي زن دار هستن اوضاع همينيه كه هست، وقتي انقدر خانمها در دسترس شدن و همه جاشون رو باز گذاشتن واسه ديد عموم از جلو و عقب همه جاشون قابل ديد زدنه خب چه جوري مردها تو خيابون و محل كار و.. برن؟؟ چشم بند بزنن يا همش زير لب ايه الكرسي بخونن كه چشمشون نيوفته و وسوسه نشن؟؟؟؟؟بلاخره با اين اوضاعي كه خودمون راه انداختيم بايد منتظر عواقبي مثل تنوع طلبي و همخوابگي ها و خيانت و اخرش طلاق هم باشيم ديگه، بلاخره ازادي هزينه داره 

بي تو مهتاب شبي باز از ان كوچه گذشتم

غرب و اروپا رو مثال نزنين توروخدا ، اونها كلااااا مدل و سبك زندگيشون مثل ماها نبوده ، من دارم تو ايران مثال ميزنم ، دارم مردهاي ايراني رو مثال ميزنم ، همين ماهايي كه قرار بود تو ماهواره مطالب علمي رو ببينيم و تو اينترنت دنبال مطالب علمي باشيم نميدونم چه جوري سر از امار بالاي سرچ در فيلمهاي سكس دراورديم چه جوري داره امار ازدواجمون پايين مياد و امار طلاق بالا ، چه جوري اينهمه خيااااانت!!! به كجا چنين شتابان!!!!

بي تو مهتاب شبي باز از ان كوچه گذشتم
بچه ها من هنوز باردار نشدم ولی چجورياس تو بارداری و بعدش اینقدر آدم بی میل میشه ک نميخاد پیش همسرش ب ...

حلما خانوم کی گفته هرکی باردار میشه میلش کم میشه 

همه اینطور نیستن بعضیا اونم یه مدت

خوده من یه ماه اول سرد شدم اما ماه دوم گرمتر از قبل 

به شدت معتقدم سفر لازم نیست ..  آدما رو باید   توی   صف نـذری     شناخت  

قابل توجه بعضی خانوما لطفا تقصیر گردن خانومه نندازین😠😠😠😠😠😠ب خودت برس و ...از این چرندیات اعصابم بهم میریزه.حالا آگه زن خیانت میکرد فشش بارون میکردین.حالا ک مرد خیانت کرده باید بسوزه و بسازه😩😠

ان مع العسر یسرا ... 

من قصد دخالت ندارم ولی خیلی از ما خانما تا بچه دار میشیم همسرمون یادمون میره،،،یادمون میره چه وظایفی داریم نسبت به هم...شما از اول نباید اتاق جدا میکردی،،مردا واقعا احتیاج ب محبت دارن حتی ی لحظه هم نباید ازشون غافل شد...الان ب نظر من سعی کن هر طور شده شبا کنار هم بخوابین

الهی به همه ی عظمتت قسم اونایی که آرزوی یه نی نی کوچلو دارن به آرزشون برسون امین
دقیقا یه زنه بود شوهر نداشت سه تا بچه داره هی به شوهر من زنگ میزد اینم از من پنهان میکرد یه سری دیدم ...

آفرین

مشکل اصلی تو همه خیانت ها به نظر من خود خانمها اند که اینقدر کوتاه میان و میبخشن و چشم پوشی می کنن که مرد پررو میشه

این استارتر هم مثل استارتر بقیه خیانت ها انگار از شوهرش خجالت میکشه، خوب عزیزمن وقتی شوهرت میره تو حال میخوابه بعدالظهر، تو همون موقع اعتراض کن بگو الان چکار داری که میری اونجا بخوابی؟ اگه میری بخوابی گوشی برای چی می خوای؟ اصلا گوشیت باید دست من باشه.

باید آتیش بپا کنی، به خدا فقط به خاطر محکم نبودن و بی زبون بودن خانمهاست هرچی که می کشن

من قصد دخالت ندارم ولی خیلی از ما خانما تا بچه دار میشیم همسرمون یادمون میره،،،یادمون میره چه وظایفی ...

مردا احتیاج ب محبت دارن زنا چی ندارن؟ میدونی تقصیر ار مردا نیست تقصیر خودمونه زیادی گندشون کردیم

ان مع العسر یسرا ... 

کلا شاید قضیه کمک رو الکی گفته.

حتما تو یه شهرن.اگه نیستن شاید شوهرت با اون چت داشته باکسی دیگه رفته بیرون

تا امام رضا(ع)8 وامام جواد(ع) 9 باشد * بگذارید که هشتم گرو نه باشد

ببین به نظر م ن وقتی مردا دنبال یکی می افتن بزرگ ترین اشتباه اینه که به روشون بیاری! چون اونا که از عشقو کیفشون نمگذرن و به هر ترتیبی دنبال این کار میرن و هیچ کاری هم از دست زن بر نمیاد دقت کن هیچ کاری اگر به روشون بیاری جز دعوا و جمگ اعصاب و در موارد حاد کتک کاری و زندگی بر اشفته چیزی گیرت نمیاد بهتره ارامش زندگیتو بهم نزنی و از خداوند بخوای خودش شوهرت رو هدایت کنه چون در نهایت بزرگترین کاری می تونی کنی اینه : "بری طلاق بگیری !"  که بازم بازنده تویی چون شوهره تازه دستوپاش باز می شه ! پس بهتر به خودت مسلط باشی و متوسل بشی به خانوم فاطمه زهرا (س) 

2706