2737
2739
عنوان

درود ودل

| مشاهده متن کامل بحث + 15733 بازدید | 190 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا کنجکاو شدم چطور میشع؟مگه دیوار اون نیست که وسیله میزارن میفروشن

سلام عزیزم تو دیوار وسیله هارو برا فروش میذارن باید یه شماره ای هم بدن برا تماس خریدارا یا نه؟؟-خب از طریق همون شماره باهم اشنا میشن دیگه 

عزيزم ةمي مشكل از خودتم هست

اصلا و به هيج عنوان نبايد جاتوجدا ميكردي

بجه بياد تو زندكي خداروشكر اما مبايد بخاطرش زندكي تغيير كنه

اينروزا بيشتر به خودت برس واعتماد بنفستو بيشتر كن و سعي كن بيشتر بهش توجه كني و وقتشو پر كني تا وقتي براي دور كرشي رفتن و بيرون رفتن الكي نداشته باشه

❤️عاشقتم همه كسم❤️خودت همه جي رو برام اسون كن و به همه ني ني سالم بده🌹امين يا رب
2728

ار هممهی مردا متنفرممممممممممممممممممم دروغگوهای فاسد

در تاریخ ۹۹/۹/۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد و در تاریخ ۹۹/۹/۲۸ او خیلی پشیمان خواهد شد و برایم‌زاااار خواهد زد ولی من انقدر شاد خواهم بود که اورا ذره ای هم نخواهم‌خواست!

الان میتونی همه چی رو درست کنی 

ماهی رو هر موقع از آب بگیری تازه است 

راز رسیدن فقط همین بود کافی است انار دلت ترک بخورد ...خواهشن منو وقتی انار دلتون شکست دعا کنید که زودتر ازدواج کنم   ممنون   
2740

متنفرم از همشون زن باید همه چیشونو تحمل کنه ولی خودشون تا یه ذره کمبود دارن میرن سراغ یکی دیگه مگه زن ادم نبود چطور پات مونده بود احمققق

در تاریخ ۹۹/۹/۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد و در تاریخ ۹۹/۹/۲۸ او خیلی پشیمان خواهد شد و برایم‌زاااار خواهد زد ولی من انقدر شاد خواهم بود که اورا ذره ای هم نخواهم‌خواست!

چقد حالم بهم می خوره از مردا ،زنا حاملگی رو با همه ی مشقتش تحمل کنن،شب و روزشم بچشونو بزرگ کنن حالا این وسط اگه‌ خیلی نیازای آقا فقط و فقط به خاطر کمبود وقت و خستگی خانم برطرف نشد،بره جای دیگه سرشو بکنه تو آغل ،واقعا که مردای خوب کمن تو این دوره زمونه  

برای خودِ زنه بده ، چون یه مدت که شد به شوهرت علاقه پیدا میکنه و آخرش هم شوهرت محلِ سگ بهش نمیده مگه اینکه حاضر باشه مخفیانه و با سختی و چندماه یه بار یا با کلی شرایطِ بدتر با شوهرت بمونه

‏در گاوبازی جایزه اول تعلق میگیره به کسی که نسبت به حمله گاو بهترین جاخالی را بده، نه به اون کسی که با گاو درگیر بشه، لذا در برابر گاوهای زندگی تا میتونی جا خالی بده

عاقاجان از دیواارم باید ترسید😯😱😱😱

مایسری عکس شوهرم با موتورش بود رو دیوار گزاشتیم برا فروش موتورش😶😶😑😐

یه نفر پیگیر هی اس میداد ماساژ میخااام شمارتو از دیوار برداشتم😐😐😐😑😑😑😑

منم گوشی رو گرفتم خودم پ دادم زنیکه فلان فلان شده ولمان کن جوون مادرت😟😟😟

ول نکرد😟

زنگیدم موهاااای تنم سیخ شد گوشی دستم خشک شد....😱😱😱

فکر میکنید پشت خط کی بوود؟؟

مررررررررد بووووود.یه مرررررد مسن که ماساژ میخاست از شوهرممممم😯😷😱

خاک برسرشون😱😱😱😱😱😥

اینو یه جا دلتون جا بدید فعلن😯

آی لاو یو تخم هن!🍳
چرا اینطوری شده جامعه من بااینکه مطئمنم شوهرم عاشقمه و اصلا کاری نمیکنه ک منو ازدست بده اما همش استر ...

این که خوبه

بخدا به جان مادرم یه سری زنارو دیدددم خودشون برا خودشووون عشوه خرکی میان یهو متوجه میشن تو خیابونن دوباره چ...س 😱میکنن خودشونو...

تیک عصبیشونه انگار.

بابا برو موهاتو همون دکلره دوهزارتومنیتووو بزااار بلوووند دلربا!😂😂😂😂

آی لاو یو تخم هن!🍳
2706