2733
2739
من ولی خیلی تو شوکم و حالم خوب نیس بااین ک عاشق بچم بد جور ترسیدم خواب و خوراک ندارم استرس منو کشت ...

بچه اوله؟

الان چندهفته ای؟

مبارک باشه عزیزم

حامی حیوانات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره عزیزم چهار هفته تموم شد امروز برای ارامشم و حالم دعا کن لطفا😭

عزیزم منم آخه مثل توام

انقد استرس دارم ک طپش قلب ومعده دردمیگیرم

نمیدونم نگران خودم باشم یا نگران بچه

حامی حیوانات
عزیزم منم آخه مثل توام انقد استرس دارم ک طپش قلب ومعده دردمیگیرم نمیدونم نگران خودم باشم یا نگران ...

بارداری عزیزم؟

من خیلی اوضام داغونه خیلی باورت میشه شبا فقط چشام بستس خوابم سنگین نمیشه از استرس از وقتی فهمیدم همش فک میکنم چجوری از پسش برام چجوری😭انگار فقط منم تو دنیا

از صبم از تهوع و استرس و حال بد دارم میمیرم

من باردارم و امروز رفتم تو 18 هفته منم اولش باورم نمیشد ولی کم کم اوکی میشی فقط استرستو نمیگم نداشته باش چون محاله نداشته باشی مخصوصا تا قبل از شنیدن صدای قلبش ولی کمش کن کمتر بهش فک کن تا صدای قلبشو بشنوی اروم تر میشی و باورت میشه

خدایا خودت همراهم باش تا فندوقم به سلامتی به دنیا بیاد
بارداری عزیزم؟ من خیلی اوضام داغونه خیلی باورت میشه شبا فقط چشام بستس خوابم سنگین نمیشه از استرس از ...

من هییییچ علائمی ندارم..دیروزم رفتم سونوهیچی نشون نداد

ولی بی بی چک هام همش مثبته

حامی حیوانات
2740
من باردارم و امروز رفتم تو 18 هفته منم اولش باورم نمیشد ولی کم کم اوکی میشی فقط استرستو نمیگم نداشته ...

ب سلامتی عزیزم

والا تو گوگل همه چیزنوشته ضررداره نباید بخوری

آدم میمونه چیکارکنه

اینا ب آدم استرس میده

بعدم اینکه هیچ علائمی ندارم اصلا☹️

حامی حیوانات

[QUOTE=338750425]من هییییچ علائمی ندارم..دیروزم رفتم سونوهیچی نشون نداد ولی بی بی چک هام همش مثبته[/QUOTحتما زود رفتی بذار 8 هفته بشه بعد برو عزیزم عجله نکن ازمایش بتا هم دادی دیگه ؟ 

ب سلامتی عزیزم والا تو گوگل همه چیزنوشته ضررداره نباید بخوری آدم میمونه چیکارکنه اینا ب آدم استرس ...

نه الکی گوگل اینارو سرچ نکن بذار صدای قلبشو شنیدی اوکی بود برو دکتر اون هر چی بهت گفت همونه علائمتم شروع میشه نگران نباش منم تا نزدیک 8 هفته علائمی نداشتم