2737
2739
عنوان

نمیدونم طلاق بگیرم یا ن؟

1126 بازدید | 114 پست

سلام خانوما

من میخوام جدا بشم اما یه کم میترسم 

دو دلم هم مرد خوبیه مثلا دست بزن نداره نجیبه

هم‌دوسش ندارم دیگه اینقدر بی توجهی کرده بهم ک ازش سرد شدم

کنارش حس خوبی ندارم حتی‌ دلم نمیخواد  دستم بگیره 

حتی از قیافشم خوشم نمیاد

حس میکنم اونم دوسم نداره و صرفا به خاطر اینکه ۶ سال زندگی کردیم و حرف مردم و اینکه بایداز اول شروع کنه میگه ن

در صورتی ک بارها گفته مهریت نگیر برو

یا منم‌از دست تو خسته‌ شدم 

۶ ماه بی‌توجهی منو نتونسته تحمل کنه

چیکار کنم 

زندگی شما با شانس بهتر نمیشود 😊بلکه با تغیر بهبود می یابد 😍😍                                                                                  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وضع مالیتون در چ حدیه 

Gunnen ب معنی خوشحالی بخاطر شادی کسی که دوسش داری ؛یعنی ی نفر رو اونقدر دوسش داشته باشی، اونقدر برات عزیز باشه که با خوشحالیش حال تو خوب بشه!☁️🤍
2742

قبل از هر تصمیمی برید پیش یه مشاور مطمئن

اگه هیچ راهی نداشت برای درست شدن به طلاق فکر کنید

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
تا وقتی بهتون خیانت نشده،کتک کاری و بی احترامی نشده میتونید زندگی و درست کنید    

خیانت هم کرده

منم اشتباه کردم اونو جبران کردم🤦🏻‍♀️

احترامی هم‌نمونده واقعا مادرش و خواهرش هرچی دلشون خواست بهم‌گفنن

2738
جدا نشی دلت براش تنگ بشه و پشیمون بشی تلاش کن رابطه را گرم کنی 

از همین میترسم منم دیگه

چیکار گنم میگی؟؟

طلاق عاطفی گرفتید باید ماه عسل برید

مسافرت رفتیم اما هیچ فرقی نکرده حس من

زندگی متاهلی اینجوریه کلا عزیزم اول ازدواج تا دوطرفه بخوان به اخلاق هم آشنا بشن یکم مشکلات هست دوباره بعد از ۵ سال دوطرفه ممکنه دچار یکنواختی بشن و باهم به اختلاف بخورن این یه چالشه زندگیه سعی کن رفعش کنی 

بچه داری؟

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد 
2706