2752
2734
عنوان

نمیدونم طلاق بگیرم یا ن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1127 بازدید | 114 پست
نه عزيزم اما اگه تو شرايط اين خانم بودم و بعد ٦ سال هنوز از شوهرم متنفر بودم و بهم خيانت ميكرد هرگز ...

اگه رو ول کن عزیزم وقتی تو شرایطش نیسی اصلا نگو... طلاق چیز ساده ای نیس که همه راحت میگین طلاق بگیر... طلاق فقط تو حرف سادس

انقد زجر اوره که حتی نمیتونی تصورش کنی چی به روز اون طرف میاد. اینو منی دارم میگم که توشم. و اگه جای این خانم بودم تمام تلاشم رو میکردم مشکل رو حل کنم نه اینکه راه اخر رو برم. من خودم اشتباه تصمیم گرفتم و حالا روزگارم هروز سیاه تره. لطفا وقتی نمیدونین طلاق ینی چی کسی رو تشویق به طلاق نکنین

خیانت دیده خیانت هم کرده ولی راهش طلاق نیس

این خانوم هنوز دودله هنوز نمیدونه همسرش رو دوست داره یا نه چون همش میگه اگه برم طلاق پشیمون بشم چی

این ینی هنوز بنده به اون زندگی و فقط مشکلات گره خورده بهم و نمیتونه حلشون کنه که اینم راه داره

طلاق همیشه آخرین راهه.... 

نفس مامان کجایی اخه چقد منتظرت بمونم😞
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رویاجان من مرورگرم کندعمل میکنه تازه تونستم بخونم تاپیک روکامل؛ شمابچه دارین خیانت به هرشکلی خیانته ولی بدترینش بنظرم جنسیه؛ شماوهمسرت جفتتون این اشتباه رو مرتکب شدین خداروشکربه اون مرحله نرسید یکم فرصت بده طلاق بابچه راحت نیست جفتتون مسئول اون بچه هستین...کسی که به طلاق فکر میکنه بایدازهمه نظر پروپیمون قوی باشه وچپش پرباشه اونم با وجود بچه...پذیرش وحمایت خونواده...بعضی ازآدما اصلا نمیتونن باهم دیگه مچ شن واقعا خیلی سخته.

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
اگه رو ول کن عزیزم وقتی تو شرایطش نیسی اصلا نگو... طلاق چیز ساده ای نیس که همه راحت میگین طلاق بگیر. ...

شما درست ميگن من تو شرايط طلاق نيستم و طلاق راه اخره اما اينا هر كاري كردن براي خرابتر شدن زندگي و نه تلاش براي درست كردن اين رابطه به نظر شما اين رابطه پا ميگيره خدا عالمه عقل سليم ميگه انسان براي چيزي بايد تلاش كنه كه فايده داشته باشه به نظر من موندن تو اين شرايط زجر اور تر از طلاقه اين خانم دو دله نه براي دوست داشتن همسرش 

ايشون وابستگي داره به اين زندگي اسمش دوست داشتن نيست 

من هم كسي و تشويق براي طلاق نكردم با توجه به شرايطي كه خودشون گفتن اصلا اين رابطه نه به صلاح خودشونه نه فرزندشون 

به قول معروف اب تو هاونگ كوبيدنه و وقت تلف كردن با يه ادم اشتباهه 

ايشالله كه مشكل شما هم حل بشه و به ارامش برسيد 

2731
شما درست ميگن من تو شرايط طلاق نيستم و طلاق راه اخره اما اينا هر كاري كردن براي خرابتر شدن زندگي و ن ...

اینا تلاششون رو کردن برا خراب کردن ولی تلاشی برای درست کردن نکردن... منم میگم یکم واسه درست شدنش تلاش کن اگه نشد به فکر جدایی باش

چون پشیمون بشه راهی برا برگشت نیس خیلی سخته

قربونت عزیزم مرسی از دعات

نفس مامان کجایی اخه چقد منتظرت بمونم😞
خیانت کرده باهاتون هم که سرده خیلی راحت میگه مهریت رو نگیر وبرو دیگه ازین واضح تر...

بچم چی؟؟

زندگی شما با شانس بهتر نمیشود 😊بلکه با تغیر بهبود می یابد 😍😍