2752
2734
عنوان

نمیدونم طلاق بگیرم یا ن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1127 بازدید | 114 پست
کارمند دیگه 

خب عاطفی ک داغونه 

مالیم ک معمولی رو ب پایینید 

بچه ام ک نیس 

یه ماه امتحانی برو خونه بابات دیدی میچسبه جدا شو 

Gunnen ب معنی خوشحالی بخاطر شادی کسی که دوسش داری ؛یعنی ی نفر رو اونقدر دوسش داشته باشی، اونقدر برات عزیز باشه که با خوشحالیش حال تو خوب بشه!☁️🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قبل از هر تصمیمی برید پیش یه مشاور مطمئن اگه هیچ راهی نداشت برای درست شدن به طلاق فکر کنید

رفتیم تقریبا یک و سال و نیمه

دکترم گفت ‌ ک خودت تصمیم بگیر به من بگو

زندگی شما با شانس بهتر نمیشود 😊بلکه با تغیر بهبود می یابد 😍😍                                                                                  
2731
توهم خیانت کردی ؟ اونم فهمید؟؟

اهوم 

اره خودم گفتم 

زندگی متاهلی اینجوریه کلا عزیزم اول ازدواج تا دوطرفه بخوان به اخلاق هم آشنا بشن یکم مشکلات هست دوبار ...

اخه از اول توجه نداشت به من همش به من تلاش کردم الان خسته شدم

میگه بلد نبودم اما دوست داشتم 

مسافرت خالی نه  صحبت صحبت صحبت  شنونده باش بدون قضاوت

اصلا نمیتونیم حرف بزنیم ک

بشینید باهم حرف بزنید ، حرف دلتونو و خواسته هاتونو بگید ، همه راه ها رو که رفتی۸، تمام تلاشت۸رو که ک ...

چی بگم بهش

بیچاره میاد سمتم ک من حالم بد میشه واقعا

حرف مردمو بیخیال چون دهن مردم همیشه بازه ...

هرکاری دوست داری انجام بده دوروز دیگه که بگذره میگی وای چرا فلان کارو نکردم یا چرا اینکارو انجام دادم...

برین پیش مشاور وسعی کنید بهترین تصمیمو بگیرید. فردا همینایی که دهنشون بازه نمیان به جای شما زندگی کنن

2706