2733
2734
عنوان

نمیدونم طلاق بگیرم یا ن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1127 بازدید | 114 پست
اخه از اول توجه نداشت به من همش به من تلاش کردم الان خسته شدم میگه بلد نبودم اما دوست داشتم 

فعلن يك هيچ جلوتر از خيانت ديده ها  و كتك كاري و توهين هستيد ☝🏻✊🏻اگه بدوني تو زندگيا چ چيزايي هست پيشوني همسرت رو روزي هزار بار ميبوسيدي   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوب چی گفت ؟ چرا گفتی پشیمونی

اره دلم نمیخواست ادمه بدم حالماز خودم بهم‌می‌خورد 

زندگی شما با شانس بهتر نمیشود 😊بلکه با تغیر بهبود می یابد 😍😍                                                                                  
2731
چی بگم بهش بیچاره میاد سمتم ک من حالم بد میشه واقعا

از دلخوریات ، از توقع هایی که ازش داری ، چه کارایی ناراحتت می‌کنه و چه کارایی خوشحالت می‌کنه ، هم تو بگو هم اون ، چرا حالت بد میشه ؟

چطوری هردو خیانت کردید؟ چتی بود یا نه بیشتر اگه اینطوره واقعا زندگی به درد ننیخوره

بیرون  رفتن ولی تنها نبودیم دوستامون هم‌بودن

حرف مردمو بیخیال چون دهن مردم همیشه بازه ... هرکاری دوست داری انجام بده دوروز دیگه که بگذره میگی وا ...

اره درسته ولی حرف شنیدن هم بده به خصوص پدرم مادرم واقعا از این خرفا اذیت میشن

اخه از اول توجه نداشت به من همش به من تلاش کردم الان خسته شدم میگه بلد نبودم اما دوست داشتم 

شما باهاش جدی حرف بزن و کارهایی که دوست داری انجام بده رو براش بنویس تا هر وقت خواست بتونه به خودش یاد آوری کنه اول سعی کن از خوبی های بگی تا انگیزه بگیره برای تغییر 

لا به لای حرفات از دلخوری های حل نشده بگو وقتی اونا حل بشن شما هم آرومتر میشی 

حرفهای نگفته دلخوری های تلنبار شده قاتل احساسات ما هستن 

شما هم انتقاد پذیر باش اگه از نقاط ضعفت چیزی گفت سعی کن جبرانش کنی

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد 
خوب پس شرایطت هم تغییری نمیکنه  مهارت گفتگو معجزه میکنه معجزززززززه

در مورد چی حرف بزنیم؟؟؟

فعلن يك هيچ جلوتر از خيانت ديده ها  و كتك كاري و توهين هستيد ☝🏻✊🏻اگه بدوني تو زندگيا چ چيزايي ...

اخه دوست داشتن هم مهمه ک

هردو

ببین من نمیگم طلاق بگیرین یا نه...

ولی به نظرت وقتی دونفر به هم خیانت میکنن چه معنایی میده؟اگه عاشق همدیگه بودن بازم اینکارو میکردن؟به این فک کن حرمتی بینتون مونده؟فردا اگه یه بچه بیاری بعدش از تصمیمت منصرف نمیشی؟

بشین این سوالارو با دقت جواب بده بعدش دیگه میفهمی بهترین تصمیم چیه

2706