2733
2734
عنوان

مادر شوهر خوب تو دنیا وجود داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1475 بازدید | 103 پست
به به خوشبحالتون 

البته نمیخوام از خودم تعریف کنم اما واقعا منم عروس خوبی ام

اصلا اذیت نکردم و نمیکنم 

خودشم همیشه میگه

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا رحمتشون کنه مادر بزرگ من که حسابی عروسا رو چزونده نبود به پسرا رسیده🤣🤣

خداهمه رفتگان بیامرزه

همیشه میگم حق الناس گردنش نبوده .

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت
2728
اونکه بلهههه عروس به این خوبی 🤩

ولی اون از من بهتره😂❤️

مودب و سرسنگین و مهربون و بی آزار

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
مادر شوهر خوب ک هست نمونه اش مادرشوهر خودم. ولی مگه میشه عروس رو مثل دخنر دوست داشت؟ معلومه ک عروس ب ...

خوب نه اینکه مثل دخترشون بدونن حداقل فرق نذارن ناراحتی به وجود نیارن

2740
البته نمیخوام از خودم تعریف کنم اما واقعا منم عروس خوبی ام اصلا اذیت نکردم و نمیکنم  خودشم هم ...

همه میدونن آدم سازگاریم واهل دعواوحاشیه نیستم.کسی بخادازم دوری کنه.

مادرشوهرم ندیدم فوت شده

خانواده شوهرم آزار ندارن امابشدت سردن اهل رفت آمدنیس شاید سالی یکبار براهمین همیشه تودلم ازشون ناراضی و ناراحتم

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت
خوب نه اینکه مثل دخترشون بدونن حداقل فرق نذارن ناراحتی به وجود نیارن

انتظار داشتن از خانواده شوهر خیلی بیجاست‌... از خانواده خودتونم اونم فقط پدر مادر میشه انتظار داشت ولی خانواده شوهر اصلا.... خودتم راحت تری

همه میدونن آدم سازگاریم واهل دعواوحاشیه نیستم.کسی بخادازم دوری کنه. مادرشوهرم ندیدم فوت شده خانواد ...

میفهمم عزیزم

بعضیا خیلی سردن

2706