2737
2739
عنوان

مادر شوهر خوب تو دنیا وجود داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1488 بازدید | 103 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مادرشوهر من خوب هوامو داره ولی خب مثلا دوست داره عروساش سال ب سال لباس نخرن خرج نکنن فک میکنه ی لباس خریدن پسراش بیچاره میکنه

چون خودشم هیچوقت نمیخره

از زمانی که تو را بین خلایق دیدم مثل یک فاتح مغرور به خود بالیدم
2742
2740
من عروس خوب هم ندیدم تا حالا زیاد خیلی کم با اینکه خودم هم عروسم‌.خودم مادرشوهر میشم تا بشه سعی میکن ...

من با مادرشوهرم چندسال تو یه خونه زندگی کردم..بستگی به ادمش داره...خیلیم خوب بودیم باهم من واقعا جونمو میدادم براش تو غصه ناراحتیام دوری از خانوادم همش کنارم بود منو میخندوند خدابیامرز

حذف ادمای اضافی از زندگی...🖤

مادربزرگم خدارحمتش کنه

مادرم میگه هیچ وقت حرفی بهم نزده هیچ بدی ندیدم،باهمه،عروسامهربون بودباهمه مردم

یاد ندارم اسم ماروبدون جان صداکرده باشه.

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت
مادربزرگم خدارحمتش کنه مادرم میگه هیچ وقت حرفی بهم نزده هیچ بدی ندیدم،باهمه،عروسامهربون بودباهمه مر ...

خدا رحمتشون کنه مادر بزرگ من که حسابی عروسا رو چزونده نبود به پسرا رسیده🤣🤣

مادرشوهر من

منو از خودش نمیدونه ن محبتی ن چیزی ن خونه شون دعوتم میکنه هیچی نگامم نمیکنه

ولی کاری ب کارمون نداره هر چند ماه میاد ی سر میزنه میره زود

ز هوشیاران عالم هر ک را دیدم غمی دارد. ای دلا دیوانه شو ، دیوانگی هم عالمی دارد...

من مادر شوهر دیدم ک در حق عروسش از مادر براش بهتر بوده فقط نزاییده عروس رو ،ولی عروسش واقعا شیطان صفتی هیچ کدوم از خوبی های مادر شوهرو ک ندید هیچ کلی هم پشت سرش دروغ سر هم می‌کنه ک بگه مادرشوهرش بده ولی ما ک میدونیم ک دروغه تازه الآنم پیر شده سال تا سال ن بهش سر میزنه ن ی بار میبرش خونش،عزیزم فقط مادر شوهر ها بد نیستند گاهی بعضی از عروس ها هم مریض هستن جون ب حونشون کنی مشکل دارن و انگار با خانواده شوهر دشمنی پدر کشتگی دارن من ب این جور آدمها میگم سرباز شیطان 

2706