2733
2734

ی مدتیه همش افکار بد میاد تو ذهنم ی چیزایی ک حتی از گفتنش شرمم میاد خسته شدم از بس از خدا خاستم و زجه زدم ک این افکار از بین بره بخدا دیگه فقط آرزوم مرگ هست 😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ذکر لا اله الا اله زیاد بگو

سرکوه بلند فریاد کردم،علی شیرخدا را یادکردم،علی شیرخدا_یاشاه مردان،دل ناشاد مارا شادگردان.علی شیرخدا دردم دواکن.مناجات مرا پیش خداکن.قرآن همه اش یک یاعلی است.إرحَمْ عَبْدِکَ ضَعیفْ.الهی یا حمیدُ بحق محمد،یا عالیُ بحق علی،یافاطرُ بحق فاطمه یا محسنُ بحق الحسن یا قدیم الاحسان بحق الحسین اللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب(س)وفرجنابه_حاجتم رو برآورده بخیر کن و مشکلمو هم حل بخیرکن پیغمبر اکرم فرمود: خداوند فرشته‏ ای را موکّل، بر کسی کرده است که بگوید: «یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینٍ»، وقتی که شخصی3مرتبه این نام را ببرد،فرشته به او می‏گوید:أرحمُ الراحمین به تو رو آورد، پس از او بخواه هرکسی به نیت من 7 مرتبه یا ارحم الراحمین خوند اطلاع بده منم براش بخونم.خدا یه راه های من حیث لایحتسب هم داره که به گمان من نمیاد اما خودش بلده ﺷﺄﻥ ﺍﻭ ﺍﻳﻦ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﭼﻮﻥ ﭘﺪﻳﺪ ﺁﻣﺪﻥ ﭼﻴﺰﻱ ﺭﺍ ﺍﺭﺍﺩﻩ ﻛﻨﺪ ، ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﺁﻥ ﻣﻰ  ﮔﻮﻳﺪ : ﺑﺎﺵ ، ﭘﺲ ﺑﻲ ﺩﺭﻧﮓ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﻣﻰ  ﺷﻮﺩ.سوره یس(٨٢)
2742
2740
از وقتی ازدواج کردم اولش وسواس عملی گرفتم کم کم وسواس فکری الانم همش توهم میزنم ی جیزی رو میبینم روم ...

بنظرم حتما برو پیش یه مشاور با خدا و کاربلد باهات صحبت می کنه و اگه صلاح ببینه معرفیت میکنه به یه روانپزشک برات یه نسخه مینویسه خوب میشی انشاءالله

قرآن و ذکر لا اله الا الله زیاد زیاد بخون روی چند صد بار

سرکوه بلند فریاد کردم،علی شیرخدا را یادکردم،علی شیرخدا_یاشاه مردان،دل ناشاد مارا شادگردان.علی شیرخدا دردم دواکن.مناجات مرا پیش خداکن.قرآن همه اش یک یاعلی است.إرحَمْ عَبْدِکَ ضَعیفْ.الهی یا حمیدُ بحق محمد،یا عالیُ بحق علی،یافاطرُ بحق فاطمه یا محسنُ بحق الحسن یا قدیم الاحسان بحق الحسین اللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب(س)وفرجنابه_حاجتم رو برآورده بخیر کن و مشکلمو هم حل بخیرکن پیغمبر اکرم فرمود: خداوند فرشته‏ ای را موکّل، بر کسی کرده است که بگوید: «یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینٍ»، وقتی که شخصی3مرتبه این نام را ببرد،فرشته به او می‏گوید:أرحمُ الراحمین به تو رو آورد، پس از او بخواه هرکسی به نیت من 7 مرتبه یا ارحم الراحمین خوند اطلاع بده منم براش بخونم.خدا یه راه های من حیث لایحتسب هم داره که به گمان من نمیاد اما خودش بلده ﺷﺄﻥ ﺍﻭ ﺍﻳﻦ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﭼﻮﻥ ﭘﺪﻳﺪ ﺁﻣﺪﻥ ﭼﻴﺰﻱ ﺭﺍ ﺍﺭﺍﺩﻩ ﻛﻨﺪ ، ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﺁﻥ ﻣﻰ  ﮔﻮﻳﺪ : ﺑﺎﺵ ، ﭘﺲ ﺑﻲ ﺩﺭﻧﮓ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﻣﻰ  ﺷﻮﺩ.سوره یس(٨٢)

باید دارو بخوری

کتاب از حال بد به حال خوب رو بخون تمریناشو انجام بده

⚘چند تا کتاب که زندگیتونو عوض میکنه:زنان مردان را از دست می دهند،چرا؟/از حال بد به حال خوب/کتابخانه ی نیمه شب⚘

تاثیر نماز بر وسواس فکری

ائمه معصوم (ع) که پزشکان حقیقی بشرند، برای دوری از وسواس "ذکر خدا" را پیشنهاد کرده‌اند و این فرمان الهی است که: (اقم الصلوه لذکری) "برای ذکر من نماز را به پا دارید".

امام صادق (ع): شیطان به وسیله وسواس نمی‌تواند به ضرر بنده خدا کاری کند، مگر آن که بنده از یاد خدا اعراض کرده باشد.

همچنین سفارش شده که ذکر "لا اله الا الله و لا حول و لا قوة الا بالله" را تکرار کنید، به ویژه در زمانی که فکر شما متوجه اعمال و افکار وسواسی می‏‌شود.

منابع:

شناخت مشاوره از دیدگاه اسلامی، علی نقی فقیهی

محمود ارگانی بهبهانی، شناخت و درمان وسوسه و وسواس در اسلام

محمدباقر مجلسی، بحارالانوار، ج 57، ص 122.

ابن منظور، لسان العرب، بیروت، داراحیاء التراث العربی، ج 15، ص 293

محمدبن یعقوب کلینی، فروع کافی، ج 3، ص 4، ح 7

یه حاج آقایی تو سمت خدا صحبت میکرد ،میگفت اگه این افکار بد نسبت به دین ،امامان و.....سراغتون اومد فقط بیتفاوت باشین مثل کسی که وقتی بهش فحش میدن و هیچی نمیگه ،طرف خودش راهشو میکشه میرهوقتی که نسبت به این افکار بی تفاوت باشی خود بخود از بین میره ،نگران نباش خدا برای این افکار هیچ گناهی رو حساب نمیکنه چون ناخود آگاه ،همین که خودت از خدامیخوای کمکت کنه و گریه میکنی خودش نشونه خوبیه که دست خودت نیست

منم یه زمانی افکار بد و وسواس فکری داشتم که با بی تفاوتی و اهمیت ندادن کم کم درمان شد حتی تو خیلی از کارهای روزمره هم بود و اذیتم میکرد،ذکر لاحول و لا قوت الا باالله العی العظیم ،تو این مواقع زیاد بگو

2706