2733
2734
عنوان

درمان گال با جرب

174 بازدید | 26 پست

کسی از این بیماری راحت شده 

من هر کاری میکنم بی فایده هستش 

یه مدت نیستن دوباره پیداشون میشه 

از پماد پرمترین و صابون گوگرد و قرص ایورمکتین هم استفاده کردم 

پماد دست ساز هم دکتر داد بهم ولی خوب نشدم 

راه حل دیگه ای هست ؟

دیگه حتی نمیخوام اسمشو بیارم منم قبلا مبتلا شدم  فقط تمام لباساتو  بریز بره تمام ملافه هاتو تو آب جوش بیست دقیقه بجوشون رو گاز به جز فرش هر چی رو بالشی تو خونتون رو بجوشون پتو ها رو بریز تو آب‌جوش با تاید بشور جوش که میگم یعنی دمای صد درجه خودت برو حموم لخت شو تمام بدنتو اون لوسیون مخصوص گال بزن بزار یک ساعت تو حموم لخت وایسا اون پماد بهت اثر کنه بعد خودتو با  با آب داغ بشور اون لیف هم که خودتو شستی بنداز بره بعد حموم دیگه تمام لوازم  رو باید ضد عفونی کرده باشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
علایمتون چیه میشه عکس بزاری

چند ماهه درگیرشم 

قبلا کل بدنم بود الان فقط سمت سینه ها جمع شدند 

میخاره زیاد بعدش جوش چرکی سفید میزنه و خون میاد 

قرص سیتیزن میخورم که نخارونم زخم نشه بدنم

بله من تو تاپیکای گال تجربمو گفتم چندبار 

اول که ما رفتیم دکتر پوست بعد یکی دوماه یا بیشتر که نمیدونستیم این همه خارش از چیه 

دارو نوشت ، رفتیم داروخونه محلول و پماد اینای مخصوص گال رو داد + یه اسپری که تخت و مبل اینارو اسپری بزنیم بعد هر بار خوابیدن و نشستن 

یه پماد دستساز هم روز بعد تحویل گرفتیم ازشون 

دوم من همه لباس اینامونو تو پلاستیک قرنطینه کردم بجز چند دست که استفاده کنیم تو این دوره ای که گال داریم 

همونا روهم با اب داغ ۶۰ درجه لباسشویی میشستم ممکنه ب مرور اب داغ رو بافتشون اثر بذاره ولی چون از گال خلاص میشیم می ارزه ..

رو تخت نخوابیدیم چندوقت .. ‌چون شستن روتختی و .. هفته ای یبار ممکنه خرابش کنه و رو رنگش اثر بذاره 

بجاش پتو استفاده کردیم و هفته ای یبار فکر کنم  میدادیم پتوشویی و جدید استفاده میکردیم 

دیگه خوب شدیم 

خانواده ای که ازشون گال گرفته بودیم بدون قرنطینه لباس اینا و فقط با همون پمادا خوب شدن 

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 

زهرا منم الان درگیرشم برج هشت یک سفر رفتم بعد که اومدم رفتم دکتر گفتند از هتل گرفتی چند ماه خوب شدم قرص ایورمکتین که خورد مجددا از اواسط برج یک شروع شد.

😬😬امیدوارم خوب بشیم دختر داروهاشم پیدا نمیشه من مشهدم .

بله من تو تاپیکای گال تجربمو گفتم چندبار  اول که ما رفتیم دکتر پوست بعد یکی دوماه یا بیشتر ...

شما میتونی عکس نسخه یا اسم داروهات و بگی مخصوصا ترکیبیه ، دکتر من ایورمکتین و پرمترین و لیندان داد که خیلی سخت مشهد پیدا میشه .

چند ماهه درگیرشم  قبلا کل بدنم بود الان فقط سمت سینه ها جمع شدند  میخاره زیاد بعدش جوش چ ...

منم چند جا جوش زده خیلی میترسم اما چرک نمیشه پوستش خشک میشه ومیخاره وکنده میشه

کاربری دست دونفر
شما میتونی عکس نسخه یا اسم داروهات و بگی مخصوصا ترکیبیه ، دکتر من ایورمکتین و پرمترین و لیندان داد ک ...

من چندسال پیش گال گرفتم ولی چندتا داروش رو دارم چون تو یکی از تاپیکا هم عکسشو گذاشتم ولی داروی دستسازو ندارم اونو فقط از همون داروخونه انگار میشد گرفت 

الان میفرستم

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 
زهرا منم الان درگیرشم برج هشت یک سفر رفتم بعد که اومدم رفتم دکتر گفتند از هتل گرفتی چند ماه خوب شدم ...

اینجا هم فقط بیمارستان رازی دار‌وهاشو داشت هر داروخانه ای نداره منم از فامیل گرفتم اونا با همون پماد خوب شدن ولی روی من اثر نکردن

شما میتونی عکس نسخه یا اسم داروهات و بگی مخصوصا ترکیبیه ، دکتر من ایورمکتین و پرمترین و لیندان داد ک ...

اینا بودن ، اگر قرص هم بوده یادم نمیاد چی بوده ، دکتر مینویسه همشو ب هرحال

2706