2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوزش چنده؟ هفته ای باید کم بشه مثلا من یع قرص بود صد بود هفته اول چهارتیکه کرد گفت سه چهارم هفته دوم نیم هفته سوم یک روز درمیون نیم بعد ده روز هم سه روز یکبار .خلاصه سه ماهه بود برنامه اش.حالا از دکترت بتونی بپرسی ولی اصلا یه دفعه ای قطع نکن وحشتناک میشه حالت

2731

اولا که با مشورت پزشک باید قطع کنی و اینکه کم کم دزش را کم کنی 

مثلا از فردا شب به جای یکی به مدت یک هفته ۳ چهارم بخوری بعد نیم و بعد یک دوم بعد از یک ماه قطع کنی ....

خودسر قطع نکنی بهتره

الحمدلله رب العالمین ...
تری فلوئوپرازین ۱ میلی گرم خیلی کوچولوعه چجوری ربعش کنم

خوب احتمالا باید یکشب در میون مصرف کنی ولی تا زمانی که بتونی بری دوباره پیش دکترت به نظرم مصرف کن تا دکتر خودت بعد بررسی های لازم بهت بگه چکار کنی

2740
خوب احتمالا باید یکشب در میون مصرف کنی ولی تا زمانی که بتونی بری دوباره پیش دکترت به نظرم مصرف کن تا ...

میترسم برم باز ی قرص دیگه بده بخدا خسته شدم کاش میمردم و پامو تو مطب روانپزشک نمیزاشتم خستم حس میکنم از خودم دور شدم😭

میترسم برم باز ی قرص دیگه بده بخدا خسته شدم کاش میمردم و پامو تو مطب روانپزشک نمیزاشتم خستم حس میکنم ...

الهی عزیزم چی بگم نمیدونم والا.اگ احساس میکنی نیازی نداری به قرص و دارو نرو با راهای دیگه حال خودتو خوب کن فقط خودت میتونی در همه حال و شرایطی به خودت کمک کنی

الهی عزیزم چی بگم نمیدونم والا.اگ احساس میکنی نیازی نداری به قرص و دارو نرو با راهای دیگه حال خودتو ...

من سه ماهه تو باتلاق گیر کردم نمیدونم باید چیکار کنم بدبختی اینجاس ک همش فکر میکنم بخاطر قرصاست میخوام خودم باشم همش فکر میکنم مریضم مشکل دارم بیش فعالم نمیتونم درس بخونم😭

2706