2737
2734
عنوان

مادر شوهر جادوگرو باید چکار کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6437 بازدید | 130 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خوب میکنی وگرنه ممکنه به چیزای خطرناکتری متوسل بشن

متوسل شده عزیزم طلسم مرگ جنون بیماری سیاهی طلاق سردی  شوهر از من سردی بچه از من و خانوادم بیزاری بچه از من و خانوادم هزارتا کار کرده والا تا حالا

تف بهت آخه تو با دین و با ایمونی؟؟؟تو فقط جا نماز آبکشی اباصالح بزنه نصفت کنه

باشه تو برو انگشتر بدلتو دست کن نمازاتو بخون خدا بهت لطف کنه روزیتو برسونه و

اندر خم یک کوچتو بسلامت بگذرونی. توام مثل من جانماز اب بکش بلکه ازین وضعیت خارج بشی طفلک

ببیست سی سال بعدتم مثل این بیست سی سالی که گذشت میگذره و تمام... خوب باشیم
2740

استارتر تاپیک خود را مدیریت کنید تا بحث بین کاربرها پیش نیاد

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید

ببن 

اب و سرکه قاطی کن‌چهار قل ایت کرسی بخون بریز‌دم خونه بیرون‌خونه و تو گوشه های خونه

دم اذان‌حتما اسفند و نمک بزار 

کل خونه رو با جارو دستی قدیمی جارو‌چوبی یعنی‌جارو بزن به نبیت حضرت فاطمه

کاسه اب‌نمک هم بزارید بالا سرتون شب موقع خواب 

عده ایی هم میان دفاع کنن از اونایی که استاتر ازشون گفت.بیشتر گند زدن و ثابت کردن  و مهر تایید زدن اره واقعا همینه.👎👎👎👎

امام صادق علیه السلام :

شکر خدایی را که دشمنان ما را از احمق ها قرار داد.

سلام من یک بافنده عروسک هستم.سابقه کاریم از سال ۹۷ هست.سفارش میگیرم و عروسک هامو میفروشم.از اینکار لذت میبرم و خوشحالم می‌کنه.اگر دوست دارین عروسک من با اسم (حنان) داشته باشیم.ادرس پیج اینستاگرامم و تلگرامم این هست.(dolls_hanan)
بی خانواده تویی زنیکه هرزه فعلا که همسرم ریده به هر چی امثال تو جانماز آبکش و پتیاره

بحث نکنید ولطفا تاپیک رو ترک کنید
توهین نکنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
شوهر عزیز گرامیتم زیاد امیدوار نباش🤣🤣دست پرورده همون ننشه  بوقتش دار برات😏😏 خلایق هرچه لا ...

بحث نکنید ولطفا تاپیک رو ترک کنید
توهین نکنید

2706