2737
2739
عنوان

مادر شوهر جادوگرو باید چکار کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6300 بازدید | 130 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله عزیزم امیدوارم از خواب بیدار بشم دیگه نباشش حداقل به بچه ام آسیبی نرسونه با جادوهاش

خواهر جون سوره بقره رو دانلود کن بذار چهل روز توی خونه ت صوتش پخش بشه واسه ازبین بردن انرژی های منفی وجادو عالیه

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
باشه تو برو انگشتر بدلتو دست کن نمازاتو بخون خدا بهت لطف کنه روزیتو برسونه و اندر خم یک کوچتو بسلام ...

خدا یزیدو هم ب وضعیت تو نندازه سگ کثیف حرومزاده  آخه نجس تو فقط باید تو قفس باشی بیرون واست زیاده زنجیرییییی

2731
خدا یزیدو هم ب وضعیت تو نندازه سگ کثیف حرومزاده  آخه نجس تو فقط باید تو قفس باشی بیرون واست زیا ...

خودتو ناراحت نکن.همگی گزارشش زدیم الان دیدم خوشبختانه به درک واصل شده کاربریش😊

خدااااایا صدهزار مرتبه شکرت بابت معجزه قشنگت😍😍
عده ایی هم میان دفاع کنن از اونایی که استاتر ازشون گفت.بیشتر گند زدن و ثابت کردن  و مهر تایید ز ...

گل گفتین شما 

منم مادر عزیزتر از جانم بسیار مومن مهربان و چادری بودن!

هیچ وقت سمت دعا و طلسم نرفتن ولی بودن چادری هایی در فامیل که اهل این کارا بودن و واسه ما و مادرم اینکارها رو میکردن

انشاءلله به حق امام زمان شر این شیطان صفت ها که در همه نوع پوششی هستن از سر هممون کم بشه چادری و مانتویی نداره ذات کثیف و حسادتشونه

دعای علقمه رو بعد از زیارت عاشورا بخونید

انشاءلله در پناه امام حسین (ع) شرشون به خودشون برگرده

2738
همینکارو میکنم همسرم بارها موقع بیرون زدن از خونه چندتا از اعضا خانواده شو حوالی خونمون دیده که سریع ...

حصار قوی بزن برا خودت و همسرت منم مادر نامزدم همینه. بعد کلی گشتن و هزینه کردن یکی و پیدا کردم کارش درسته . خواستی درخواست بده شمارش و بذارم

باورکن خونشون میترسم ی لیوان اب بخورم باورت میشه ؟؟ ازبس جادوگره مدام پیش دعا نویسه همیشه دعا میکنم ...

منم همین بودم 😂😂 بعد مادر نامزدم با نامزدم دعوا میکرد میگفت این هیچی نمیخوره خونه ما نامزد بیچاره منم میگفت هرچی خواست بد بده با مال من عوض کن😅😂