2737
2739
عنوان

مادر شوهر جادوگرو باید چکار کرد؟

6275 بازدید | 130 پست

من تازه عروسم ۱ ساله ازدواج کردم،همسرم یه تیکه جواهره از هر لحاظ عالی،با اینکه چهره خوبی دارم دوتا مدرک ارشد خانواده متشخص اما خانواده ش از من متنفرن چون اونا شدیدا مذهبی چادری اهل نماز شب هستن اما من کلا اهل دین و این چیزا نیستم و پوششم آزاده اینم بگم که همسرمم مثل خودمه طرز فکرش،خلاصه خانواده ش همسرمو مجبور کردن بین من و اونا یکی رو انتخاب کنه اونم گفت معلووومه که زنم و کلا از دستشون فرار کرد تو این یکسال زندگیمون شیرین بوده تا چند وقت پیش مادر شوهرم زنگ زد به همسرم اونم لج کرده یکسال جواب تماسشون رو نمیده انقدر زنگ زد که ما فکر کردیم کسی چیزیش شده همسرم جواب داد گفت از وسایل مجردیت یه چیزایی مونده اینجا جمع کردم دارم میام خونتون برات بیارم خلاصه با دوتا ساک اومد من احمقم کلی میز چیدم چه پذیرایی گرمی کردم ازش وقتی رفت ساک هارو باز کردم که دیدم یه پارچه دوخته شده جاساز شده تو وسایل همسرمم کنارم بود نشون دادم گفتم این دیگه چیه رنگش پرید عصبانی شد گفت ای فلان فلان شده هااا بازش کردیم توش اسم منو همسرم بود با یه سری نوشته خیلی حالمون بد شد رفتیم انداختیم توی رودخونه بنظرتون با چنین آدمای کثیفی چکار باید کرد؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عجب چی بهشون میزسه زندگی پسرش نابود بشه عقل که نباشه جون در عذابه

مامانی دختر قشنگم 🧚🏻‍♀️یکی یک دونه ای منی تو چراغ خونه ی منی تو تا اخرین لحظه ای که نفس میکشم پشت و پناهتم همیشه هر وقت که بخوای کنارتم و از دوست داشتن و عاشقت بودن دست نمیکشم من عاشق چشمای مظلوم و بی گناهتم قشنگ مامان💖
2738

بنظرم وسایلو هم ببر بریز تو رودخونه

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

مادرشوهر منم جادوگر مدام دعا مرگ طلاق جدایی جنون بیماری برا من بچه ام میزنه حتی سردی از من زده بود برا بچه ام خیلی جادوگر پیش صبی ها میره 

حالا که نتونست زندگی تورو مادرشوهرت خراب کنه می خواد با دعا جاددو جدات کنه مثل مال من

همین ادما مذهبیا و نمازخونا رو خراب کردن و بقیه رو هم از دین زده میکنن

متاسفم! واسه افکارات پرو پوچشون

چقد خوبه که همسرت عاقله و همراهته

بهشون فکرنکن کلا فرض کن وجود ندارن 

زندگی برات خیلی شیرین و راحتتر میشه

یاكاشِفَ‌الْكَرْبِ‌عَنْ‌وَجْهِ‌الْحُسَیْنِ‌اِكْشِفْ‌كَرْبى‌بِحَقِ‌اَخْیكَ‌الْحُسَیْن

اینجور آدمارو حتی نباید تف کرد تو صورتشون. دیگه نزار بیاد خونتون 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲

چه مذهبین که واسه پوشش عروسشون قطع ارتباط میکنن یا بچشون بعد اهل جادو جنبلم هستن!!!!

دختر ایرونی همصدای من،خون شرقیه تو رگای من،عاشقت شدم یار جون جونی،دختر ایرونی دختر ایرونی...🤍💚        قدر خودتو بدون دختر زیبا قوی باش و نزار چیزی باعث شکست و غمگین شدنت بشه...          خدا محبت است🤍✝️ صلح، آرامش،آزادی☘🤍🤍🤍
2706