2737
2739
عنوان

مادر شوهر جادوگرو باید چکار کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6300 بازدید | 130 پست

اهل نماز شبن و چادری 😏😏

بعد دعا نوشتن وجادوگرن

@نی_نی_یار_حذف_تاپیک2    

نی نی یار بیا اینارو جمع کن ترخدا بقیرو 🐮فرض کردن

دیگه نمیدونن چجوری چیــــــــــــز باحجابارو بخورن

یه عده ساده لوحم ریختن تماشا

انشالله همین فاطمیه خدا کمر هرچی فتنه گر بشکنه ☺️

الهی امین

ببیست سی سال بعدتم مثل این بیست سی سالی که گذشت میگذره و تمام... خوب باشیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تف ب مادر شوهرت چ بیشرفه مث مادرشوهر من اونم نماز خون و چادری ولی ذاتش کثیف و خبیث واگذارشون ب خدا

باورش برام سخته که چراااا؟؟؟ و چطوووور با خودشون کنار میان وقتی بچشون خوشبخته زندگیشو خراب کنن☹️☹️☹️

2731

نه عزیزم  اصلا نگو جادوشون پیدا کردی بازم میره بدترش میگیره بذار فکر کن ندیدین چون منم اول ازدواجم این بلا رو سرم اورد مادرشوهرم صاحب  خونه م زن عاقلی بود گفت اصلا بروت نیار که فهمیدی بدترش واسه تون میگیرن

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
اهل نماز شبن و چادری 😏😏 بعد دعا نوشتن وجادوگرن @نی_نی_یار_حذف_تاپیک2     نی نی ی ...

خجالت بکشید با این لحن صحبت کردنتون کاملا نماینده خوبی برای این دسته از آدما هستین،تمام و کمال ثابت کردی که تبار امثال شماها چه ادبیات و تفکراتی دارن 

من به روح پدرم قسم میخورم که تک تک کلماتم عین واقعیت بود اما شمارو حلال نمیکنم که اینجوری قضاوت کردی

2740
باورش برام سخته که چراااا؟؟؟ و چطوووور با خودشون کنار میان وقتی بچشون خوشبخته زندگیشو خراب کنن☹️☹️☹️

منم شوهرم مثل همسر شما از خانوادش بیزاره چند ساله باهاشون ی کلمم حرف نزده چون میگه نفسشون نحسه بخوره ب زندگیم ب فنا میدنمون 

ولی جدای همه اینا اون مادرشوهرایی ک خیلی اهل دین و مذهبن بیشتر بیشرفن و پست چون زیاد دیدم ایشالا همون خدایی ک ب طاهر میپرستنش بزنه ب کمرشون کثافتای دروغگو دقل باز من ک مادرشوهرمو بهم بدن تیکه تیکه میکنم 

تو هم حتما بی خانواده و ولنگو بازی میخوان از سر پسرشون شرتو کم کنن الله اعلم🤣🤣 خدا ادمو گیر نا ا ...

بی خانواده تویی زنیکه هرزه فعلا که همسرم ریده به هر چی امثال تو جانماز آبکش و پتیاره

خجالت بکشید با این لحن صحبت کردنتون کاملا نماینده خوبی برای این دسته از آدما هستین،تمام و کمال ثابت ...

آهان ببخشید

مگه تو خجالت کشیدی ک با این حرفت داری مذهبیارو زیر سوال میبری؟؟؟ 

میتونستی بگی به ظاهر متدینن ادعاشون میشه... 

ببیــــــــــــن

من خودم خونه پدرم پر بود از کاغذ دعا ک عمه هام نوشتن

با اینکه میدونستیم کیه اما یکبار هم براش طلسم ننوشتیم

میدونی چرا چون هم چادریم هم نماز شب خون چون از خـــــــــدا میترسیم

بعنوان یه ادم معتقد یعمر تحمل کردم ولی همچین گناهیو نکردم

امثال تو باید بما  جواب بدن ک راحت با حرفاشون مذهبیارو خراب میکنن و دیگران رو نسبت بهشون بدبین اونم تو این وضعیت جامعه ک همه افتادن به جون بچه مذهبیا

اگر هم درسته حرفات منبعد مراقب حرف زدنت باش لطفا

بدرود

ببیست سی سال بعدتم مثل این بیست سی سالی که گذشت میگذره و تمام... خوب باشیم
میدونی از چی نگرانم؟اینکه اینا ثابت کردن این کاره هستن از شوهرمم خیلی لباس دارن اگه برن جادو کنن زند ...

اخی عزیزم نگران نباش اگر به هر چیزی شک کردی حتما سرکه بریز روش باطل میشه

صوت بقره هم تا چهل روز بچه های اینجا میگفتن باطل کرده سحراشونو. 

ولی خیلی بد تعریف کردی انگار یه کینه خاصی از چادریا و اینا داری بمنم برخوردعزیزم

والا من مامانم اینا همشون مذهبی و مومنن زن داییام قرتی

همشونو دوست دار محبت میکنه

دیگه مونده به ذات خراب بعضیا

زمان موسی خشک‌سالی آمد. آهوان خدمت موسی رسیدند که ما از تشنگی تلف می‌شویم،لذا از خداوند متعال در خواست باران کن! موسی به درگاه الهی شتافت و داستان آهوان را نقل نمود!خداوند فرمود: موعد آن نرسیده،موسی هم برای آهوان جواب رد آورد!تا این‌که یکی از آهوان، داوطلب شد که برای صحبت و مناجات بالای کوه طور رود. آهو پیش از رفتن، به دوستان خود گفت: «اگر من جست و خیز کنان پایین آمدم بدانید که باران می آید وگرنه امیدی نیست!»آهو به بالای کوه رفت و حضرت حق به او هم جواب رد داد. اما در راهٔ برگشت، وقتی به چشمان منتظر دوستانش نگاه کرد، ناراحت شد! شروع به جست و خیز کرد و با خود گفت:«دوستانم را خوشحال می کنم و توکل می‌نمایم؛ تا پایین‌رفتن از کوه هنوز امید هست!»تا آهو به پائین کوه رسید، باران شروع به باریدن کرد!موسی علیه السلام معترض پروردگار شد،خداوند به او فرمود: «همان پاسخ تو را آهو نیز دریافت کرد با این تفاوت که، آهو دوباره با توکل حرکت کرد و این پاداش توکل او بود!»هیچ‌وقت نا امید نشو،لحظه‌ی آخر، شاید نتیجه عوض شود          «توکل‌ات به خدا»
اخی عزیزم نگران نباش اگر به هر چیزی شک کردی حتما سرکه بریز روش باطل میشه صوت بقره هم تا چهل روز بچه ...

نه گلم کینه ندارم چون درواقع هیچ وقت اطرافیانم مذهبی و … نبودن و منم شناختی نداشتم از این مدل افراد، خانواده همسرم اولین مذهبی هایی بودن که من باهاشون آشنا شدم،وگرنه معلومه که خوب و بد توی هر قومی هست ربطی به اعتقادات هم نداره بستگی به ذات داره