2737
2739
عنوان

زنگ زدم به شوهرم کات زدم باهاش ورود همه الزامی

| مشاهده متن کامل بحث + 2134 بازدید | 100 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی از این بدتر هم میشه؟

هرکسی یه عیبی داره هیچ کس بی عیب نیست حالا ما احساسی نشون نمیدن ولی خب اخلاقای خوبه دیگه ای دارن ولی یکی هست دائم به زنش چسبیده احساساتیه ولی زنش بدون اجازه اش آب نمیتونه بخوره یا بیکاره یا چشمش هرزه یا اخلاقای بد دیگه ای داره اینو بدون هیچ کس بدون عیب و ایراد نیست حتی خود ما

🌺اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌺
2728
ای خواهر😭😭😭😭😭

سعی کن روش کار کنی تا احساساتش بیشتر بشه🖤😈

😈😈😈ما نسل بدجنس گرا هستیم،هرچه بدتر باشند،بیشتر جذبشان میشویم.😈ازکی اینقدر بدجنس شدی؟؟؟از وقتی که به ذات اصلی آدما پی بردم.😈مهربونا واقعیتا رو بهتون نمیگن،حقیقت رو همیشه از ما بدجنسا میشنوین. 😈یه دختر بد می ارزه به صدتا خوب!🖤.😈تا وقتی بد نشی نمی‌فهمن چقدر خوب بودی!😈😈😈.دَر حال مَرگ ████████▓99%.🖤🖤😈😈
2738
چجوری بمنم بگو لطفا

همیشه حواسم هست ازش تشکر کنم ، چون ادم زحمت کشیه . هر کار کوچیکی برام انجام بده کلی قدردانی میکنم . 

اونم وقتی میبینه زحماتشو میبینم و قدرشو میدونم اخلاقش بهتر میشه . 

مردا اینجوری ان که اگر حس کنن ازشون تشکر نمیشه خیلی افسرده میشن

اونک  میگ برو  صبح کلاس دارم ظهر هم باشگاه

اتفاقا شوهرمنم رو ماشینه...راننده هس..2ماهه رفته بندر و خیلی دیر به دیر زنگ میزنه..همشم میگه مرخصی به هیچکدوم از راننده ها نمیدن..دیشب از دهنش پرید که یکی از راننده ها از مرخصی برگشته...بهش گفتم توکه میگی مرخصی نمیدن..میگه حتما به اون تو مرخصی خوش میگذره.که تقاضای مرخصی کرده..😕

بعدش که گریم گرفت 😢😢میگه شوخی کردم ولی نمیام

ما زنا فقط نقش آباد کردن شکم و زیر شکمشون هستیم؟

شما الان پریودی عصبی هستی 

فکرنکن بهت زنگ نمیزنه به فکرت نیست منم وقتی مسافرتی جایی میرم شوهرم زنگ نمیزنه یا پیام نمیده ناراحت میشم میگم به فکرم نبوده ولی بعدش از حرفاش متوجه میشم که بدون من سختش بوده اینکه زنگ نمیزنه دلیل نمیشه دوستت نداره یا به فکرت نیست فقط بلد نیستن چیکار باید کنن

🌺اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌺
خب بنده خدا رفته کار کنه پول دربیاره ک خرج بده و قرضارو صاف کنه شما بعنوان ی زن باید حامی همسرت باشی ...

ای بابا چقدر من از زمان عقد تا الان 4/5سال میشه نمیگم تو یک مدل موندیم نه بهتر شدیم ولی هیچی از زندگیمون نفهمیدیم همه وقتش کار و....