2737
2734
عنوان

زنگ زدم به شوهرم کات زدم باهاش ورود همه الزامی

| مشاهده متن کامل بحث + 2134 بازدید | 100 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من زنگ زدم

خب شوهر ممم اوایل ازدواج اصلا بلد نبود زنگ بزنه یا محبتش رو نشون بده اما من انقدر دوسش داشتم همش محبتمو نشونش میدادم‌پیام میفرستادم زنگ میزدم 

الان هر روز که میره سرکار چندبار بهم زنگ میزنه 

بنظرم منتظر این نباش که شوهرت برات کاری انجام بده اگه دلت براش تنگ شده زنگ بزن بهش 

خدایا تو درستش کن تو درست کنی قشنگه 🤲
ای بابا چقدر من از زمان عقد تا الان 4/5سال میشه نمیگم تو یک مدل موندیم نه بهتر شدیم ولی هیچی از زندگ ...

فکر کردی بقیه بهترن همه وضعیتشون همینه چه بسا بدتر 😞😢

اینجا جای تبادل نظره نه تحمیل نظر رعایت فرمایید🙏درخواست دوستی قبول نمیکنم 😊میخام برای دخترم مادری باشم که مامانم برام نبود😔
2731
مثلا توقع داشتم ازم دوره مهمه باشم براش

مهمی اگر نه هیچ مردی جای گرم و نرمش رو ترک نمیکنه😅 

بهش پیام میدی حرفای جدید بزن ... دوستت دارم و دلتنگتم تکراریه  مثال:

بگو ممنون که برای زندگیمون تلاش میکنی 

دارم لباساتو تا میکنم بو میکنم 😍

امشب رو بالشتی که بوی تو رو میده میخوابم.

شب خواب منو ببینی از دلتنگیت کم بشه ☺️

تنوع بده اونم به زبون میاد

خاطره خوب دوران نامزدی رو به صورت خلاصه براش پیام بده 

هرکسی یه عیبی داره هیچ کس بی عیب نیست حالا ما احساسی نشون نمیدن ولی خب اخلاقای خوبه دیگه ای دارن ولی ...

خوب راستی میگی اما نمیگم حسودیم میشه اما خو در آدم میخواد مثل بقیه باشه

2740
نه کلن الان موقع پریودیمه باید کنارم باشه اعصابم داغونه اون یک خبر ازم نمیگیره رندم یا مرده سرماخورد ...

شوهرمن ۱۲سال راه دور بود درماه فقط ۶روز خونه بود 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
بگو چطور

باهاش وقتی سرحاله صحبت کن بگو من خیلی دوست دارم بهم زنگ بزنی یا پیامک بدی بگو عشقمون با محبت بیشتر میشه😈

😈😈😈ما نسل بدجنس گرا هستیم،هرچه بدتر باشند،بیشتر جذبشان میشویم.😈ازکی اینقدر بدجنس شدی؟؟؟از وقتی که به ذات اصلی آدما پی بردم.😈مهربونا واقعیتا رو بهتون نمیگن،حقیقت رو همیشه از ما بدجنسا میشنوین. 😈یه دختر بد می ارزه به صدتا خوب!🖤.😈تا وقتی بد نشی نمی‌فهمن چقدر خوب بودی!😈😈😈.دَر حال مَرگ ████████▓99%.🖤🖤😈😈
ای بابا چقدر من از زمان عقد تا الان 4/5سال میشه نمیگم تو یک مدل موندیم نه بهتر شدیم ولی هیچی از زندگ ...

همه زندگیا همینه. 

منی که الان دارم بهت پیام میدم در ماه ده شب تو خونه تنهام. مثل همین امشب وقتی هم همسرم میاد کل روز رو میخوابه تا کسری خوابش جبران بشه. 

خداروشکر کن مردت لنگ رو لنگ نمیندازه و به کم قانع باشه یا بی مسئولیت باشه