2733
2734

شوهرم برا کار 2رفته تهران من خونمم تک تنها هیچکس نمیدونه رفته خودم خواستم بقیه نفهمن دیگ خستم از زندگی بی پولی بی حوصلگی قرض قوله ...... دیوونه شدم بخدا اونم ک خدای حسسسسس من نمی‌دونم چرا من باید بهش زنگ بزنم پیام بدم خسته شدم از اون موقع آهنگ پلی کردم هرکار میکنم آروم نمیشم موندم دیگ چیکار کنم دردم از همه چیزه شمارو خواهرای نداشتم دونستم کمکم تو رو خدا😭😭😭😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودتو ناراحت نکن😈

😈😈😈ما نسل بدجنس گرا هستیم،هرچه بدتر باشند،بیشتر جذبشان میشویم.😈ازکی اینقدر بدجنس شدی؟؟؟از وقتی که به ذات اصلی آدما پی بردم.😈مهربونا واقعیتا رو بهتون نمیگن،حقیقت رو همیشه از ما بدجنسا میشنوین. 😈یه دختر بد می ارزه به صدتا خوب!🖤.😈تا وقتی بد نشی نمی‌فهمن چقدر خوب بودی!😈😈😈.دَر حال مَرگ ████████▓99%.🖤🖤😈😈
2728
2738

مگه زن و شوهر کات می‌کنن

بخاطر دو روز که نیست شاکی شدی ؟

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

چرا من نفهمیدم چی نوشتی  

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
چجورب ناراحت نکنم 

دوروز رفته سعی کن اروم باشی تو ناراحت باشی برا اون که فرقی نداره پس خودتو ناراحت نکن اعصابت خورد میشه سر درد میگیری🖤😈

😈😈😈ما نسل بدجنس گرا هستیم،هرچه بدتر باشند،بیشتر جذبشان میشویم.😈ازکی اینقدر بدجنس شدی؟؟؟از وقتی که به ذات اصلی آدما پی بردم.😈مهربونا واقعیتا رو بهتون نمیگن،حقیقت رو همیشه از ما بدجنسا میشنوین. 😈یه دختر بد می ارزه به صدتا خوب!🖤.😈تا وقتی بد نشی نمی‌فهمن چقدر خوب بودی!😈😈😈.دَر حال مَرگ ████████▓99%.🖤🖤😈😈
2706