2737
2734
عنوان

زنگ زدم به شوهرم کات زدم باهاش ورود همه الزامی

| مشاهده متن کامل بحث + 2134 بازدید | 100 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
االه اکبر از خدا صبرت رو برام بخواه

انشااله خدا صبر بهت میده عزیزم چه کنیم بهتره تا قرض کنیم دستمون به دیگران بکشیم اینم کارش جوریه که کم پیش میاد تو شهرکار کنه بیشتر بیابون جاهای پرته

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
من بدبخت این وسط نابود میشم

ببین داری سختش میکنی برا خودت

می فهمم حالتو. منم همسرم یه شب نباشه دلگیر میشم چون تو این شهر فقط اونو دارم ولی یه کاربری حرف خیلی درستی زد. میشه تا یه حدی یاد همسرت بدی ابراز احساساتو. همسر منم گاهی نمیتونه و نمیکنه. من با سوخی و مسخرا بازی و گلگی و اینا یادش میدم. دیر یاد میگیرن البته ولی بهتر میشه

چون خودت برای خودت انتظار تراشیوی الان سختت شده. ببین همسر من که تازه تو دامادامون و برادرام احساسی تره گاهی که طولانی میرم خونه مامانم کمتر زنگ میزنه و شاکی میشم. پس بدون میفهمم چی میگی

2740
اه چطور ب این نتیجه رسیدی

خب اخه دوری همسرو خیلیا تحمل میکنن. مثلا خواهرم که دوهفته همسزش نیست و دوهفته هست. من که چند ماه یه بار میرم خونه مادرم و یه هفته یا دو هفته از همسرم دورم. سخته ولی خب هر دو تحمل میکنیم.