2737
2739
عنوان

زنگ زدم به شوهرم کات زدم باهاش ورود همه الزامی

| مشاهده متن کامل بحث + 2134 بازدید | 100 پست
خاهر تا کی همیشه محبت نیست تو خانواده بی احساس بزرگ شده

پس تقصیر خودش نیست گل من نمیتونی تغییرش بدی یکم باهاش کنار بیا شاید اونم الان دلتنگه نیاز به روحیه دادن تو داره

اینجا جای تبادل نظره نه تحمیل نظر رعایت فرمایید🙏درخواست دوستی قبول نمیکنم 😊میخام برای دخترم مادری باشم که مامانم برام نبود😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بچه ها انصافا شوهرتون احساس داره یا نه؟ اون میگه من تو اوضاع خوبی نیستی بابا لنتی همیشه ک این اوضاع ...

احساس داره ولی نمیتونه بروز بده یاد نگرفته

اینجا جای تبادل نظره نه تحمیل نظر رعایت فرمایید🙏درخواست دوستی قبول نمیکنم 😊میخام برای دخترم مادری باشم که مامانم برام نبود😔
2738
کلن حوصله زنگ پیام ندارع 😭

مردا اکثرا همینن، شوهر من تو خونه انقدر حرف میزنه مغزم و میخوره ولی تلفنی اولا که زنگ نمیزنه مگه اینکه کار واجبی داشته باشه، منم زنگ بزنم چیزی بپرسم، میگه حالا میام خونه میگم😑

میگه کلا از تلفنی صحبت کردن و چت کردن و اینا خوشم نمیاد.

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️

خب بنده خدا رفته کار کنه پول دربیاره ک خرج بده و قرضارو صاف کنه شما بعنوان ی زن باید حامی همسرت باشی بهش غر نزنی و دلداریش بدی...لطفا بیشتر پشت شوهرت باش تا بخوای ناراضی باشی و غرر ک شوهرت ازت دور میشه.

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥

عزیزم مرد دو بار تربیت میشع یکی خونه مادرش یکی خونه زنش!

ابراز احساسات رو میتونی خودت بهش یاد بدی. با توضیح با نامه با پیامک با گل و .... اینکه فقط غر بزنی احساس نداری پس من چی و فلان اون فقط تحقیر شدن رو میفهمه.