2733
2739
عنوان

چکار کنم ۵۰ میلیون باید تا عید 😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 6607 بازدید | 255 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رو چه حسابی اینهمه قرض کردین .خدا مشکلتون براحتی حل کنه .نمی تونی بری جایی مشغول بشی حقوقتو جمع کنی ...

رو حساب اینکه طلاهامو واسه رهن گذاشتم دیوار کلاه بردار بردشون مجبور شدیم قرض کنیم چون داخل خیابون مگه می موتدیم

دخترم نفسم ،   محمد عشق مامان پس کی میای                        .غمت داغونم کرد الان باید تولد یه سالگیتو میگرفتم الهی ک بمیرمممم واسه هرشب اشک ریختنام برات .اگه صدتا بچه دیگه بیارم تو رو فراموش نمیکنمممم ...خدایا امتحان بسته دیگه حقمو بده تا کی انتظارر ،،
اونا ک هم هستن از من گدا ترن

نگو این حرفو ،بنظرم توی گرفتن خونه برا سال جدید تجدید نظر کن برو جایی اندازه پول خودت .

با طلبکارت نزدیک عید صحبت کن شاید بپذیره تا قرداد تموم شه .

سبزی نمیتونی پاک کنی ؟ترشی درست کنی؟

2731
اشنایی ندارز مثلا ارایشگاه کوچیک بوتیک و چیزی زودم میدن

بخدا پیش ما اصلا نمیدن چون همش اشنا بازیه پارتین بازی میکنن 

دخترم نفسم ،   محمد عشق مامان پس کی میای                        .غمت داغونم کرد الان باید تولد یه سالگیتو میگرفتم الهی ک بمیرمممم واسه هرشب اشک ریختنام برات .اگه صدتا بچه دیگه بیارم تو رو فراموش نمیکنمممم ...خدایا امتحان بسته دیگه حقمو بده تا کی انتظارر ،،
2740
هست من خودم کارمند بانکم

شما ک کارمند بانکی مگه طرح سربازی واسه فرزند اوری برداشته نشده ؟ چرا ب من وام بچه ام ۲۰ تومنه نمیدن

رو حساب اینکه طلاهامو واسه رهن گذاشتم دیوار کلاه بردار بردشون مجبور شدیم قرض کنیم چون داخل خیابون مگ ...

متوجه نشدم از برنامه دیوار کلاهبردای کردن چجوری؟؟

متاسفانه دو سال پیش از ما هم ۳۰ ملیون کلاه برداری کردن 😢

تمام شعب بانک ملت سراسر کشور این طرح دارن سر بزنید بپرسید

خداکنه داشته باشن مشهدفقط عزیزم میشه بگی اسم طرحش چیه من مشهدم برم الکی بگم یک ازآشناهامون توشیزازکارمندبانکه گفته این طرح هست برای وام اگه گفتن نداریم دست پیشوبگیرم😁😁😁

نگو این حرفو ،بنظرم توی گرفتن خونه برا سال جدید تجدید نظر کن برو جایی اندازه پول خودت . با طلبکارت ...

بخدا الان داخل محله خیلی پایین داریم زندگی میکنیم . اون طلبکار اخرین فرصتش داده عید.ترشی بلد نیستم . سبزی هم نیست

اره خدایی حرفتون باید با طلا نوشتتتتت فقطططط پارتین 

بانک مهر پول بزاری امتیازت بره بالا یا کلا همه بانک ها را بپرس ببین کدوم بانک حقوقتون را بزارید داخلش باهاش کار کنید امتیاز میره بالا وام میدن 

2706