2752
2734
عنوان

چکار کنم ۵۰ میلیون باید تا عید 😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 6610 بازدید | 255 پست

عزیزم منم مستاجرم با سه تا بچه واقعا میفهممت چی میگی ما هم دو روز دیگه اساس کشی داریم 

پول رهن رو نتونستیم زیاد کنیم مجبوریم کرایه زیاد بدیم😞

شنیدم میگن وام مستاجری هم میدن پرس و جو کنین ببینین درسته ؟؟؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دوست فامیل همسایه آشنا ،همکار کسی نیست قرض کنی ،یا برو صندوق خانگی شرکت کن با اعضا صحبت کن دم عید بد ...

هیچچچ کسی نیست ولا هیچ مادرمه ک اونم پدرم فوت شده با بچه های کوچیک بیکاره و فقط منتظر یارانه و کمیته ک اون نباشه بخدا میمیرن از گشنگی

دخترم نفسم ،   محمد عشق مامان پس کی میای                        .غمت داغونم کرد الان باید تولد یه سالگیتو میگرفتم الهی ک بمیرمممم واسه هرشب اشک ریختنام برات .اگه صدتا بچه دیگه بیارم تو رو فراموش نمیکنمممم ...خدایا امتحان بسته دیگه حقمو بده تا کی انتظارر ،،
عزیزم کمیته امداد سر بزنید وام خود اشتغالی میدن وام دیگه هم هست

ن الکی اصلا نمیدن باید چیزی بلد باشی ک کاری راه بندازی

دخترم نفسم ،   محمد عشق مامان پس کی میای                        .غمت داغونم کرد الان باید تولد یه سالگیتو میگرفتم الهی ک بمیرمممم واسه هرشب اشک ریختنام برات .اگه صدتا بچه دیگه بیارم تو رو فراموش نمیکنمممم ...خدایا امتحان بسته دیگه حقمو بده تا کی انتظارر ،،
شوهرت فامیل و دوست نداره ؟حداقل همسایه قدیمی

بخدا هیچ کسی نداریم 

شوهرت فامیل و دوست نداره ؟حداقل همسایه قدیمی

اونا ک هم هستن از من گدا ترن

عزیزم منم مستاجرم با سه تا بچه واقعا میفهممت چی میگی ما هم دو روز دیگه اساس کشی داریم  پول رهن ...

من رفتم واسه وام مستاجری ندادن بهم چون بودجه گفتن نداریم البته قدم من سیاهه هر جا برم خراب میشه

2706